top of page

טיפול טבעי בשחמת הכבד, בכבד שומני ומניעת גידולים.liver-cancer

מהם הגורמים להתפתחות שחמת הכבד, כבד שומני וגידולים בכבד ובכל הגוף, איך ניתן למנוע את המחלה ואיך ניתן לטפל במחלה בצורה טבעית.


שחמת הכבד, כבד שומני והתפתחות התאים הסרטניים בכל הגוף נוצרים ממספר גורמים .

1 – ממוטציה הנגרמת על ידי מתכות רעילות ממקורות שונים, הפוגעות בשלמות גרעין התא – הדי אן איי.

2 – מדלקות בתאי הגוף הנגרמות מגורמים חיצוניים כמו חשיפה מוגזמת לקרינת שמש, מחשיפת יתר לחומרים רדיואקטיביים ולמכשירים נוספים הנמצאים בשימוש יום יומי  הפולטים קרינה וכן מדלקות הנוצרות בגוף כתוצאה  ממחלה כרונית – אוטואימונית שבה הגוף תוקף את עצמו, מעיכול לקוי הגורם לפגיעה במערכת העיכול ולחדירה של רעלים למחזור הדם, הגורמים לפגיעה במערכת החיסון שבעקבותיה הגוף לא מסוגל להשמיד את התאים הסרטניים בצורה יעילה, פעולה הנעשית כל הזמן בגוף בריא .

3 – מהרגלי חיים לא נכונים הגורמים לגוף לפרק את החלבונים בכל הגוף כדי לספק אנרגיה חלופית ובו בזמן הכולסטרול שבחלבוני הגוף מצטבר בדם ובכבד וגורם למחלות כבד, הסתיידויות בכל הגוף, סוכרת, לחץ דם גבוה , בעיות עיכול ופגיעה בכל מערכות הגוף. 

4 – מתזונה לא נכונה ומהגזמה בשתיית משקאות אלכוהוליים הגורמים להצטברות שומנים בכבד, בדם ובכל הגוף.

5 – משקיעת הסתיידויות בכלי בדם הקטנים בכבד ובכל הגוף, המונעים אספקת חומרי הזנה לכבד ולתאי הגוף וסילוק הפסולת מתאי הכבד ועקב כך נוצר נמק בתאי הכבד – שחמת הכבד  ועלולים  להתפתח בהמשך גם תאים סרטניים בכבד העלולים להתפשט לכל הגוף.

אותם הגורמים לסרטן בכבד, גורמים גם לסרטן השד אצל הנשים. בכל הבדיקות שנעשו לנשים שחלו בסרטן השד, נמצאו הסתיידויות בכלי הדם הקטנים בשד, דבר המונע אספקת חומרי מזון וסילוק הפסולת מתאי השד ובעקבות כך להתפתחות נמק בתאים ובהמשך להתפתחות תאים סרטניים.  

הטיפול כולל ניקוי מתכות ורעלים מהגוף על ידי התאמת תזונה  מיוחדת הסופגת את מיץ המרה החוצה וזאת מאחר והכבד מנסה כל הזמן להיפתר מהמתכות הרעילות דרך מיץ המרה ללא הצלחה וכן על ידי תזונה נכונה המדכאת את שגשוג התאים הסרטניים, פורמולות מצמחי מרפא טבעיים, המשקמים את תפקוד הכבד יחד עם צמחי מרפא המנקים את ההסתיידויות בכל הגוף וצמחי מרפא המשקמים וממריצים את מערכת החיסון כדי להתגבר ולהשמיד בצורה יעילה את התאים הסרטניים, תזונה נכונה והרגלי חיים נכונים המונעים שקיעת הסתיידויות בכל הגוף.

בשנת 2006  הגיע אלי מטופל בן 66 עם סרטן  בכבד, יום אחד לפני שהיה צריך להתחיל בטיפולים כימותרפיים.

לאחר שהמטופל עבר פעמיים צילומים ונערכו לו בדיקות מקיפות שגילו שהסרטן התפשט בכל הכבד, המליצו לו הרופאים על טיפול כימותרפי מיידי דרך העורק וזאת כדי שיהיה אפשר להזרים לו כמויות גבוהות של חומרי כימותרפיה לגוף.

המטופל הבין שהטיפול הכימותרפי לא מסוגל להשמיד את הגידולים לגמרי ומקסימום יכול למנוע התפשטות מהירה של הגידולים ולמעשה הסיכוי להבריא לגמרי מהמחלה שואף לאפס ושהוא למעשה לא יחזיק מעמד יותר ממספר חודשים ולכן הוא ביקש לקבל חוות דעת נוספת לפני שיתחיל בטיפול.

כאשר המטופל הגיע לקליניקה שלי בשנת 2006, השאלה הראשונה שלו היתה אם יש לו סיכוי להתגבר על המחלה. עניתי לו  שאם הכליות ומערכת העיכול עדיין מתפקדים, יש לו סיכוי להתגבר על המחלה ובתנאי שיהיה מוכן לשמור בצורה מלאה על תפריט התזונה שארכיב לו שכולל מזונות מהחי ומהצומח המדכאים את שגשוג התאים הסרטניים, תזונה לניקוי רעלים ומתכות מהגוף כדי למנוע מוטציה בתאי הגוף. תזונה המתעכלת בקלות, משקמת את הגוף ומספקת את כל אבות המזון החיוניים ללא הכבדה על הכבד, הכליות ומערכת העיכול

וכן שמירה על הרגלי חיים נכונים ומניעת חדירת זיהומים למחזור הדם , המאפשרים לגוף לרפא את המערכות בגוף ולשקם את מערכת העיכול במיוחד ופורמולות  מצמחי מרפא המחזקות וממריצות  את מערכת החיסון במטרה להילחם ולהשמיד את התאים הסרטניים שהגוף לא מסוגל להשמיד אותם בעצמו וכן פורמולה לשיקום הכבד ובנוסף תמיכה וליווי צמוד על ידי פגישות וקשר טלפוני רציף.

לאחר טיפול שנמשך כשמונה חודשים רצופים, הוא עשה בדיקות מקיפות וצילומים, שהראו שהגוף והכבד נקיים לגמרי ממחלת הסרטן ואז הוא פנה לפרופסור שהמליץ לו על הטיפול הכימותרפי המיידי והראה לו את הצילומים ותוצאות הבדיקה החדשים ואת תוצאות הבדיקה הישנות כשהיה חולה ולתדהמתו הפרופסור אמר לו שלא יתכן שמחלת כבד ממאירה כפי שמופיעה בבדיקות הישנות תוכל להתרפא לגמרי וכאשר שאל אותו איך הוא מסביר את ריפוי המחלה לפי הבדיקות והצילומים החדשים, ענה לו, בטוח שהיתה טעות בצילומים ובבדיקות. אבל עשיתם לי פעמיים צילומים ובדיקות הוא שאל.  כנראה היתה טעות פעמיים בבדיקות ובצילומים ענה לו הפרופסור. אז איך רציתם לתת לי טיפול כימותרפי מיידי אם אתה אומר שהיתה טעות בבדיקות? הפרופסור נבהל וענה לו אין לי תשובה.

ניתן לקרוא את מכתב ההמלצה של המטופל ב"המלצות"

היום עדיין הבדיקות מראות שהמטופל בריא ונקי לגמרי מהמחלה וניתן לאמת איתו את המקרה עם המסמכים והצילומים של הבדיקות שהיו לפני הטיפול ואחריו.


שיטת הטיפול במרפאה:

פגישת ייעוץ אחת של כארבע שעות, שבה מקבלים את כל המידע כולל דפי הוראות ותפריטים, איך לטפל במחלה האוטואימונית האחראית לפגיעה בכבד ואיך לתחזק את הגוף בצורה בריאה לאורך שנים ולאחר מכן המשך יעוץ טלפוני או בווטסאפ בהתאם לצורך וללא עלות נוספת.


הפגישה כוללת אבחון על ידי תשאול על כל תלונות המטופל, מחלות בעבר, סוגי התרופות שבהם משתמש, בדיקות דם, הרגלי תזונה, היסטורית מחלות משפחתית, מצב משפחתי ועיסוק מקצועי.

לאחר האבחון המטופל מקבל ייעוץ מקיף שבו מוסבר לו מהם הגורמים למחלה ולבעיות שלו ואיך יוכל להתגבר עליהם באופן טבעי וליווי צמוד עד להבראה המלאה, הכולל הסבר מלא על:

 • מהם הגורמים למחלות, למה דווקא אנחנו חלינו במחלה והרבה אנשים שאוכלים אותם מזונות והרגלי החיים שלהם דומים לנו לא חולים  ואיך ניתן להתגבר על המחלה באופן טבעי.

 • דף תפריטים יומי לבחירה ממזונות מגוונים, שניתן להכין מהם מגוון תבשילים טעימים הכוללים מוצרים מהחי במידה הנכונה. כמו ביצים, דגים ובשרים שניתן לאכול אותם באותה ארוחה יחד עם סוגי ירקות ופחמימות מומלצים.

 • הסבר על פעולת המערכות בגוף ואיך ניתן לשקם את בריאות הגוף יום יום, במקום לגרום להרס המערכות וזאת על ידי שינויים קלים שאינם פוגעים בהנאות ממגוון המזונות המומלצים.

 • באיזה תנאים הגוף מסוגל לשרוף את הסוכרים בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בשלב השני.

 • מהם התנאים המאפשרים לגוף לרפא ולשקם את המערכות בגוף במשך הלילה, במקום לגרום להרס כל המערכות בגוף, ביניהם הכליות, הכבד, מערכת העיכול. העצמות והלב.

 • מהם צירופי המזון והשתייה הנכונים המאפשרים עיכול מושלם של המזונות, למניעת יצירת רעלים במערכת העיכול, העלולים לגרום לצרבות, לריח רע מהפה ולפגיעה במערכת החיסון , דבר העלול לגרום בהמשך למחלות אוטואימוניות.

 • הסבר מפורט על כל סוגי המזונות, עם היתרונות והחסרונות של כל המזונות מהחי ומהצומח.

 • דף תפריטים יומי לבחירה.

 • תפריט לניקוי רעלים ומתכות מהגוף.

 • התאמת תפריט תזונה אישי, המותאם ספציפית לבעיה הייחודית של המטופלים.

 • הסבר מפורט על מה מונע מהגוף לשרוף בצורה יעילה את המאגרים של הסוכרים בגוף בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בגוף בהמשך.

 • מה גורם להשמנת יתר ומאיזה מזונות להיזהר במיוחד.

 • איזה מזונות גורמים להרגשת שובע במשך שעות, ללא ירידות ועליות חדות ברמות הסוכר בגוף.

 • התאמת צמחי מרפא טבעיים לשיקום המערכות בגוף, בהתאם לצורך.

 • לאחר פגישת הייעוץ, המשך קשר טלפוני או בווצאפ בהתאם לצורך בחינם.

 • דף הוראות לשיקום ולמניעת פגיעה במערכת החיסון.

 • דף של כל המזונות החשודים כגורמי אלרגיות באופן ישיר ובאופן עקיף.

בעיות עיכול ומחלות המעיים, מהווים את הגורם הראשי למחלות כרוניות ומחלות אוטואימוניות כמו:

מחלת קרוהן – קוליטיס. מעי רגיז. ריח רע מהפה שעולה מהקיבה. הליקובקטר פילורי. חוסר בויטמין B12. עייפות כרונית. מתח. מחלות פרקים.  פיסטולה. טחורים. גזים. כאבי בטן. צרבות. אולקוס. אלרגיות עור. אלרגיות בדרכי הנשימה. קדחת השחת.  הזעת יתר. כבד שומני. עצירות כרונית או שלשולים כרוניים. מחלות פרקים כרוניות. סוכרת מבוגרים. כשל במערכת החיסון. גידולים ממאירים.  דלקות כרוניות. דלקת בעמוד השדרה ופגיעה בכל המערכות בגוף

וזאת בגלל שנוצרים חסרים באבות מזון חיוניים עקב העיכול הלקוי, הגורמים לחולשה במערכות הגוף ולפגיעה בשלמות המעיים ועקב כך לחדירה של  חומרים רעילים למחזור הדם, הגורמים לפגיעה בכל המערכות בגוף.

יחיאל תורג'מן. נטורופת מוסמך, בוגר המכללה לרפואה משלימה במסלול של ארבע שנים, הכוללים לימודי רפואה מערבית וסינית, צמחי מרפא מערביים וסיניים, מגוון שיטות תזונה, הומאופתיה, אבחון לפי הלשון, העיניים, הדופק ורפלקסולוגיה.

בעל ניסיון משנת 1996. חבר באגודת הנטורופתים בישראל, מספר 10089 R.Na


להזמנת טיפול ופגישת ייעוץ, מוזמנים להתקשר לנטורופת יחיאל תורג'מן בטלפון: 050-8331604.

כתובת אי-מייל: ty150@walla.com

כתובת המרפאה  – מושב יד רמב"ם, רחוב הרמב"ם 15 בין מודיעין לרחובות.

 

שעות פעילות המרפאה:

בימים ראשון עד חמישי - משעה 09:00 עד השעה 20:00.

בימי שישי וערבי חג - מהשעה 09:00 ועד השעה 15:00.

Recent Posts

See All

דלקת בדרכי השתן

טיפול טבעי יעיל למניעה ולהבראה מהדלקות בדרכי השתן הכרוניות מכל הגורמים וללא צורך באנטיביוטיקה.

Kommentare


Die Kommentarfunktion wurde abgeschaltet.
heart.png

הקניית הרגלי חיים נכונים

experience.png

נטורופת מוסמך בעל נסיון רב

dish.png

התאמת תפריט ייחודי

call.png

ליווי ותמיכה ללא הגבלה

meeting.png

פגישת ייעוץ אישית

herbal.png

התאמת פורמולות צמחי מרפא

bottom of page