top of page

טיפול טבעי לדיכוי תאי סרטן.

טיפול טבעי יעיל, למניעה ולדיכוי תאים ממאירים.

אומנם החלבון הוא מרכיב חיוני בבניית תאי הגוף. אבל צריך להיזהר  מהגזמה בצריכת חלבונים מהחי ומהצומח . מומלץ לצרוך חלבונים בעלי ערך גבוה המכילים את כל חומצות  האמינו. אבל כדי למנוע מחלות  וסכנה לגידולים סרטניים, חייבים לאכול רק מנת חלבון יומית בלבד ולהימנע מצריכת סוכרים זמינים וזאת כדי למנוע את התרבות תאי הסרטן. המטרה היא להרעיב את תאי הסרטן ולא לספק להם חלבונים  וסוכרים זמינים מעבר לצורך תחזוקת הגוף.

בנוסף , תוצרי פירוק החלבונים בגוף יוצרים סביבה חומצית גבוהה בדם המצמצמת את העברת כמויות החמצן חחיוניות למוח ולתאי הגוף. דבר העלול לגרום למצוקה לתאי הגוף  ובעקבות כך לשגשוג תאים ממאירים. לעומס על הכבד והכליות  וזה כשלעצמו  מתיש את המערכות בגוף ומחמיר את הבעיה.

הגורמים הראשיים לגידולים ממאירים :

1- מהרעלת מתכות הגורמת למוטציה מפגיעה בשרשרת הדי אן איי בגרעין התא  ועקב כך עלולים  התאים להשתכפל כתאים ממאירים וזאת כאשר קיים מצב שבו מערכת החיסון נחלשת ולא מסוגלת להשמיד את התאים הממאירים בצורה יעילה.

2- מדלקות כרוניות שמקורם מגורמים פנימיים כמו דלקות כרוניות מחיידקים, מפטריות, מווירוסים. או מדלקות שמקורם ממחלות אוטואימוניות שבהם הגוף תוקף את הרקמות ומערכות הגוף בעצמו. או מגורמים חיצוניים כמו משהייה ממוכת בשמש, מחומרים רדיואקטיביים, משימוש מוגזם בטלפונים סלולריים, מישיבה ממושכת מול מחשב, משהייה ממושכת בקרבת חוטי חשמל בעלי מתח גבוה וכדומה הגורמים למוטציה בתאים וגורמים לתאים להשתכפל כתאים ממאירים וזאת כאשר מערכת החיסון לא מסוגלת להשמיד אותם במהירות ובצורה יעילה.

3 – מהסתיידויות בכלי הדם הקטנים המונעים אספקת חומרי מזון וחמצן לתאי הגוף ומונעים את סילוק הפסולת מתאי הגוף . בבדיקות שנעשות לחולי סרטן, תמיד קיימים הסתיידויות בכלי הדם הקטנים באיזור הגידול , המהווים את אחד הגורמים הראשיים לגידולים בכבד, בכליות, בשד ומקומות נוספים בגוף.

הטיפול הטבעי המונע ומדכא  את הגידולים הסרטניים , כולל תזונה מאוזנת הכוללת מזונות טבעיים שרובם מבושלים, המתפרקים לאט ואינם מכילים כמויות גבוהות של סוכר זמין וחלבונים  מהחי ומהצומח וזאת כדי למנוע את התרבות תאי הסרטן.

תזונה ממזונות  היוצרים בהתפרקותם  דם בסיסי, המונע את ההסתיידויות בכלי הדם הקטנים ומאפשרת לדם להעביר  כמויות גבוהות של חמצן למוח ולתאי הגוף. דבר המסייע למלחמה בתאים חולים.

כמו כן מומלצת תזונה מיוחדת המותאמת למצבו של המטופל ולבעיות שמהם הוא סובל   וכן צמחי מרפא להמסת הסתיידויות בכלי הדם ובכל הגוף וצמחי מרפא לשיקום תפקוד הכבד כדי לנטרל את המתכות והרעלים , שגם הם עלולים לגרום לגידולים וכן שיקום מערכת החיסון ע"י תזונה נכונה התעכלת בצורה מושלמת ומספקת את כל אבות המזון החיוניים במידה הנכונה.

ניקוי רעלים ומתכות מהגוף , על ידי תזונה מיוחדת הסופגת את מיץ המרה שדרכו הכבד מנסה לסלק את המתכות הרעילות ולהוציא אותה החוצה ביציאות הרגילות,

 פורמולה מצמחי מרפא טבעיים הממריצה את מערכת החיסון  ועוזרת לגוף להשמיד את התאים הסרטניים

והדרכה להרגלי חיים נכונים, המאפשרים לגוף לרפא את עצמו.שיטת הטיפול במרפאה:

פגישת ייעוץ אחת של כארבע שעות, שבה מקבלים את כל המידע כולל דפי הוראות ותפריטים, איך לטפל במחלה האוטואימונית האחראית לפגיעה בכבד ואיך לתחזק את הגוף בצורה בריאה לאורך שנים ולאחר מכן המשך יעוץ טלפוני או בווטסאפ בהתאם לצורך וללא עלות נוספת.


הפגישה כוללת אבחון על ידי תשאול על כל תלונות המטופל, מחלות בעבר, סוגי התרופות שבהם משתמש, בדיקות דם, הרגלי תזונה, היסטורית מחלות משפחתית, מצב משפחתי ועיסוק מקצועי.

לאחר האבחון המטופל מקבל ייעוץ מקיף שבו מוסבר לו מהם הגורמים למחלה ולבעיות שלו ואיך יוכל להתגבר עליהם באופן טבעי וליווי צמוד עד להבראה המלאה, הכולל הסבר מלא על:

 • מהם הגורמים למחלות, למה דווקא אנחנו חלינו במחלה והרבה אנשים שאוכלים אותם מזונות והרגלי החיים שלהם דומים לנו לא חולים  ואיך ניתן להתגבר על המחלה באופן טבעי.

 • דף תפריטים יומי לבחירה ממזונות מגוונים, שניתן להכין מהם מגוון תבשילים טעימים הכוללים מוצרים מהחי במידה הנכונה. כמו ביצים, דגים ובשרים שניתן לאכול אותם באותה ארוחה יחד עם סוגי ירקות ופחמימות מומלצים.

 • הסבר על פעולת המערכות בגוף ואיך ניתן לשקם את בריאות הגוף יום יום, במקום לגרום להרס המערכות וזאת על ידי שינויים קלים שאינם פוגעים בהנאות ממגוון המזונות המומלצים.

 • באיזה תנאים הגוף מסוגל לשרוף את הסוכרים בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בשלב השני.

 • מהם התנאים המאפשרים לגוף לרפא ולשקם את המערכות בגוף במשך הלילה, במקום לגרום להרס כל המערכות בגוף, ביניהם הכליות, הכבד, מערכת העיכול. העצמות והלב.

 • מהם צירופי המזון והשתייה הנכונים המאפשרים עיכול מושלם של המזונות, למניעת יצירת רעלים במערכת העיכול, העלולים לגרום לצרבות, לריח רע מהפה ולפגיעה במערכת החיסון , דבר העלול לגרום בהמשך למחלות אוטואימוניות.

 • הסבר מפורט על כל סוגי המזונות, עם היתרונות והחסרונות של כל המזונות מהחי ומהצומח.

 • דף תפריטים יומי לבחירה.

 • תפריט לניקוי רעלים ומתכות מהגוף.

 • התאמת תפריט תזונה אישי, המותאם ספציפית לבעיה הייחודית של המטופלים.

 • הסבר מפורט על מה מונע מהגוף לשרוף בצורה יעילה את המאגרים של הסוכרים בגוף בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בגוף בהמשך.

 • מה גורם להשמנת יתר ומאיזה מזונות להיזהר במיוחד.

 • איזה מזונות גורמים להרגשת שובע במשך שעות, ללא ירידות ועליות חדות ברמות הסוכר בגוף.

 • התאמת צמחי מרפא טבעיים לשיקום המערכות בגוף, בהתאם לצורך.

 • לאחר פגישת הייעוץ, המשך קשר טלפוני או בווצאפ בהתאם לצורך בחינם.

 • דף הוראות לשיקום ולמניעת פגיעה במערכת החיסון.

 • דף של כל המזונות החשודים כגורמי אלרגיות באופן ישיר ובאופן עקיף.

בעיות עיכול ומחלות המעיים, מהווים את הגורם הראשי למחלות כרוניות ומחלות אוטואימוניות כמו:

מחלת קרוהן – קוליטיס. מעי רגיז. ריח רע מהפה שעולה מהקיבה. הליקובקטר פילורי. חוסר בויטמין B12. עייפות כרונית. מתח. מחלות פרקים. פיסטולה. טחורים. גזים. כאבי בטן. צרבות. אולקוס. אלרגיות עור. אלרגיות בדרכי הנשימה. קדחת השחת. הזעת יתר. כבד שומני. עצירות כרונית או שלשולים כרוניים. מחלות פרקים כרוניות. סוכרת מבוגרים. כשל במערכת החיסון. גידולים ממאירים. דלקות כרוניות. דלקת בעמוד השדרה ופגיעה בכל המערכות בגוף וזאת בגלל שנוצרים חסרים באבות מזון חיוניים עקב העיכול הלקוי, הגורמים לחולשה במערכות הגוף ולפגיעה בשלמות המעיים ועקב כך לחדירה של  חומרים רעילים למחזור הדם, הגורמים לפגיעה בכל המערכות בגוף.

יחיאל תורג'מן. נטורופת מוסמך, בוגר המכללה לרפואה משלימה במסלול של ארבע שנים, הכוללים לימודי רפואה מערבית וסינית, צמחי מרפא מערביים וסיניים, מגוון שיטות תזונה, הומאופתיה, אבחון לפי הלשון, העיניים, הדופק ורפלקסולוגיה.

בעל ניסיון משנת 1996. חבר באגודת הנטורופתים בישראל, מספר 10089 R.Na


להזמנת טיפול ופגישת ייעוץ, מוזמנים להתקשר לנטורופת יחיאל תורג'מן בטלפון: 050-8331604.

כתובת אי-מייל: ty150@walla.com

כתובת המרפאה  – מושב יד רמב"ם, רחוב הרמב"ם 15, בין מודיעין לרחובות.

 

שעות פעילות המרפאה:

בימים ראשון עד חמישי - משעה 09:00 עד השעה 20:00.

בימי שישי וערבי חג - מהשעה 09:00 ועד השעה 15:00.

Recent Posts

See All

דלקת בדרכי השתן

טיפול טבעי יעיל למניעה ולהבראה מהדלקות בדרכי השתן הכרוניות מכל הגורמים וללא צורך באנטיביוטיקה.

Kommentare


Die Kommentarfunktion wurde abgeschaltet.
heart.png

הקניית הרגלי חיים נכונים

experience.png

נטורופת מוסמך בעל נסיון רב

dish.png

התאמת תפריט ייחודי

call.png

ליווי ותמיכה ללא הגבלה

meeting.png

פגישת ייעוץ אישית

herbal.png

התאמת פורמולות צמחי מרפא

bottom of page