top of page

טיפול טבעי במחלות אוטואימוניות כרוניות שלרפואה אין מענה.

טיפול טבעי במחלות אוטואימוניות כרוניות, שלרפואה המערבית אין פיתרון.


שיטת הטיפול הטבעית שנחקרה על ידי ומיושמת בקליניקה שלי, מאפשרת לגוף להתרפא מהמחלות האוטואימוניות הכרוניות.


לפי השיטה שלי, המקור של המחלות האוטואימוניות הוא ייצור נמוך של חומצת מימן כלורית בקיבה שקיים אצל כשליש מאוכלוסיית העולם ומקבלים אתו בתורשה. 

הטיפול כולל הרכבת תפריט תזונה אישי בהתאם ליכולת העיכול של המטופל, במזונות המתעכלים בקלות ואינם מכילים מזונות אלרגניים. הדרכה לאורח חיים בריא. תזונה ייחודית הסופגת את מיץ המרה החוצה, יחד עם הכולסטרול והמתכות הרעילות,

שתיית תחליף טבעי לחומצת המימן הכלורית המיוצר ברמה נמוכה בקיבה, שתפקידו להעיר את האנזימים בקיבה בזמן הארוחות, כדי לפרק את החלבונים לחומצות אמיניות וכאשר חומצת המימן הכלורית המיוצרת ברמה נמוכה,

החלבונים לא מתעכלים ומתחיל תהליך ריקבון בקיבה והחיידקים הם שאוכלים את רוב המזונות בקיבה, דבר שגורם ליצירת זיהומים בקיבה החודרים למחזור הדם , שם הם מזוהים כגופים זרים ומערכת החיסון תוקפת את האיברים שהדם המזוהם זורם אליהם

ובנוסף נוצר גם מחסור באבות מזון חיוניים הגורם לפגיעה בכל המערכות בגוף כולל מתח וחרדות. 

הדרכה הרגלי חיים נכונים המונעים חדירת זיהומים למחזור הדם, הגורמים לפגיעה במערכת החיסון ופורמולות מצמחי מרפא טבעיים לשיקום מערכת החיסון, הכבד, המערכת ההורמונלית וכל המערכות בגוף.

הרפואה המערבית מטפלת בסימפטומים האקוטיים, בניתוחים, בבדיקות המעבדה, במכשירים הרפואיים  לגילוי מוקדם של המחלות והתרופות לבעיות האקוטיות החריפות.

אבל לא יודעת לטפל במחלות אוטואימוניות כרוניות כמו מחלות מעיים, סוכרת מבוגרים, דלקות פרקים כרוניות,  קרוהן וקוליטיס, מעי רגיז, אלרגיות, מחלות ניווניות, עייפות כרונית, פיברומיאלגיה, שחמת הכבד, מיגרנות, אסתמה, מתח וכשל במערכת החיסון הגורמים לתלות בתרופות לכל החיים.

הטיפול הרפואי הקונוונציונלי מתמקד בטיפול בסימפטומים ואינו מטפל בשורש המחלה.

הרפואה הקונוונציונלית הפכה לרבת התמחויות, ביוקרטית, מטרטרת את החולה בין מספר רב של רופאים מקצועיים שאינם מכירים אישית את המטופל. 

למטפל הנטורופתי המוסמך יש הכשרה של ארבע שנים ברפואה המערבית והסינית. 

הטיפול הנטורופתי הטבעי הניתן במרפאה שלי ביד רמב"ם, אינו דוגל בטבעונות או בצמחונות  והרכב המזונות הניתנים למטופלים כוללים מזונות מהחי ומהצומח ונקבעים לפי סוג המחלה שממנה סובל המטופל.

הטיפול כולל הרכבת תפריט תזונה אישי ממזונות המתעכלים בקלות ואינם מכילים מזונות אלרגניים. הדרכה לאורח חיים בריא. תזונה ייחודית הסופגת את מיץ המרה החוצה יחד עם הכולסטרול והמתכות הרעילות  ופורמולות מצמחי מרפא טבעיים לשיקום מערכת החיסון, הכבד, המערכת ההורמונלית וכל המערכות בגוף.


שיטת הטיפול במרפאה:

פגישת ייעוץ אחת של כארבע שעות, שבה מקבלים את כל המידע כולל דפי הוראות ותפריטים, איך לטפל במחלה האוטואימונית האחראית לפגיעה בכבד ואיך לתחזק את הגוף בצורה בריאה לאורך שנים ולאחר מכן המשך יעוץ טלפוני או בווטסאפ בהתאם לצורך וללא עלות נוספת.


הפגישה כוללת אבחון על ידי תשאול על כל תלונות המטופל, מחלות בעבר, סוגי התרופות שבהם משתמש, בדיקות דם, הרגלי תזונה, היסטורית מחלות משפחתית, מצב משפחתי ועיסוק מקצועי.

לאחר האבחון המטופל מקבל ייעוץ מקיף שבו מוסבר לו מהם הגורמים למחלה ולבעיות שלו ואיך יוכל להתגבר עליהם באופן טבעי וליווי צמוד עד להבראה המלאה, הכולל הסבר מלא על:

 • מהם הגורמים למחלות, למה דווקא אנחנו חלינו במחלה והרבה אנשים שאוכלים אותם מזונות והרגלי החיים שלהם דומים לנו לא חולים  ואיך ניתן להתגבר על המחלה באופן טבעי.

 • דף תפריטים יומי לבחירה ממזונות מגוונים, שניתן להכין מהם מגוון תבשילים טעימים הכוללים מוצרים מהחי במידה הנכונה. כמו ביצים, דגים ובשרים שניתן לאכול אותם באותה ארוחה יחד עם סוגי ירקות ופחמימות מומלצים.

 • הסבר על פעולת המערכות בגוף ואיך ניתן לשקם את בריאות הגוף יום יום, במקום לגרום להרס המערכות וזאת על ידי שינויים קלים שאינם פוגעים בהנאות ממגוון המזונות המומלצים.

 • באיזה תנאים הגוף מסוגל לשרוף את הסוכרים בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בשלב השני.

 • מהם התנאים המאפשרים לגוף לרפא ולשקם את המערכות בגוף במשך הלילה, במקום לגרום להרס כל המערכות בגוף, ביניהם הכליות, הכבד, מערכת העיכול. העצמות והלב.

 • מהם צירופי המזון והשתייה הנכונים המאפשרים עיכול מושלם של המזונות, למניעת יצירת רעלים במערכת העיכול, העלולים לגרום לצרבות, לריח רע מהפה ולפגיעה במערכת החיסון , דבר העלול לגרום בהמשך למחלות אוטואימוניות.

 • הסבר מפורט על כל סוגי המזונות, עם היתרונות והחסרונות של כל המזונות מהחי ומהצומח.

 • דף תפריטים יומי לבחירה.

 • תפריט לניקוי רעלים ומתכות מהגוף.

 • התאמת תפריט תזונה אישי, המותאם ספציפית לבעיה הייחודית של המטופלים.

 • הסבר מפורט על מה מונע מהגוף לשרוף בצורה יעילה את המאגרים של הסוכרים בגוף בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בגוף בהמשך.

 • מה גורם להשמנת יתר ומאיזה מזונות להיזהר במיוחד.

 • איזה מזונות גורמים להרגשת שובע במשך שעות, ללא ירידות ועליות חדות ברמות הסוכר בגוף.

 • התאמת צמחי מרפא טבעיים לשיקום המערכות בגוף, בהתאם לצורך.

 • לאחר פגישת הייעוץ, המשך קשר טלפוני או בווצאפ בהתאם לצורך בחינם.

 • דף הוראות לשיקום ולמניעת פגיעה במערכת החיסון.

 • דף של כל המזונות החשודים כגורמי אלרגיות באופן ישיר ובאופן עקיף.

בעיות עיכול ומחלות המעיים, מהווים את הגורם הראשי למחלות כרוניות ומחלות אוטואימוניות כמו:

מחלת קרוהן – קוליטיס. מעי רגיז. ריח רע מהפה שעולה מהקיבה. הליקובקטר פילורי. חוסר בויטמין B12. עייפות כרונית. מתח. מחלות פרקים. פיסטולה. טחורים. גזים. כאבי בטן. צרבות. אולקוס. אלרגיות עור. אלרגיות בדרכי הנשימה. קדחת השחת. הזעת יתר. כבד שומני. עצירות כרונית או שלשולים כרוניים. מחלות פרקים כרוניות. סוכרת מבוגרים. כשל במערכת החיסון. גידולים ממאירים. דלקות כרוניות. דלקת בעמוד השדרה ופגיעה בכל המערכות בגוף וזאת בגלל שנוצרים חסרים באבות מזון חיוניים עקב העיכול הלקוי, הגורמים לחולשה במערכות הגוף ולפגיעה בשלמות המעיים ועקב כך לחדירה של  חומרים רעילים למחזור הדם, הגורמים לפגיעה בכל המערכות בגוף.

יחיאל תורג'מן. נטורופת מוסמך, בוגר המכללה לרפואה משלימה במסלול של ארבע שנים, הכוללים לימודי רפואה מערבית וסינית, צמחי מרפא מערביים וסיניים, מגוון שיטות תזונה, הומאופתיה, אבחון לפי הלשון, העיניים, הדופק ורפלקסולוגיה.

בעל ניסיון משנת 1996. חבר באגודת הנטורופתים בישראל, מספר 10089 R.Na


להזמנת טיפול ופגישת ייעוץ, מוזמנים להתקשר לנטורופת יחיאל תורג'מן בטלפון: 050-8331604.

כתובת אי-מייל: ty150@walla.com

כתובת המרפאה  – מושב יד רמב"ם, רחוב הרמב"ם 15 בין מודיעין לרחובות.

 

שעות פעילות המרפאה:

בימים ראשון עד חמישי - משעה 09:00 עד השעה 20:00.

בימי שישי וערבי חג - מהשעה 09:00 ועד השעה 15:00.

Recent Posts

See All

דלקת בדרכי השתן

טיפול טבעי יעיל למניעה ולהבראה מהדלקות בדרכי השתן הכרוניות מכל הגורמים וללא צורך באנטיביוטיקה.

Kommentare


Die Kommentarfunktion wurde abgeschaltet.
heart.png

הקניית הרגלי חיים נכונים

experience.png

נטורופת מוסמך בעל נסיון רב

dish.png

התאמת תפריט ייחודי

call.png

ליווי ותמיכה ללא הגבלה

meeting.png

פגישת ייעוץ אישית

herbal.png

התאמת פורמולות צמחי מרפא

bottom of page