top of page

טיפול טבעי במחלות כרוניות

למה לא מונעים ולא מטפלים במחלות כרוניות ברפואה המערבית.

טיפול טבעי להחלמה ממחלות אוטואימוניות ומדלקות כרוניות בכל הגוף.


הקביעה המוטעית בקרב רבים מהחולים במחלות אוטואימוניות  שלא ניתן להתרפא מהמחלה האוטואימונית הכרונית. מונעת מהחולים לחפש אלטרנטיבה טבעית לטיפול במחלתם.

זו הסיבה שהרבה מהחולים סובלים מהמחלות במשך שנים ומצבם עלול להחמיר עם הזמן כתוצאה מתופעות הלוואי השליליות של התרופות המדכאות את מערכת החיסון.


חולים רבים הסובלים ממחלות אוטואימוניות כרוניות כמו מחלות פרקים ניווניות. מחלת  קרוהן. קוליטיס, מחלות מעיים. לופוס. אלרגיות. מחלות עור. מחלות בדרכי הנשימה. אסתמה, מיגרנות, פסוריאזיס. סינוסיטיס. מחלות ריאה. שחמת בכבד. פיברומיאלגיה, כאבי גב הנגרמים מדלקת כרונית בעמוד השדרה. ומחלות נוספות שמקורם מכשל במערכת החיסון.


לא מחפשים פתרון חלופי טבעי לטיפול במחלות האוטואימוניות הכרוניות שלהם כמו שאני מטפל בקליניקה שלי.  וממשיכים לקבל תרופות כימיות לטיפול בתסמינים ותרופות פסיכיאטריות לטיפול במתח ובחרדות שמקורם מחוסר אספקת אבות מזון החיוניים לתפקוד מוח תקין ומהזיהומים החודרים לדם ממערכת העיכול ומגורמים נוספים.

וזאת בגלל שנאמר להם על ידי הרופאים שהמחלה שלהם היא כרונית  ולכן אין לה מרפא וזאת בגלל שהרפואה הקונבנציונלית לא גילתה עדיין את הגורם למחלות האוטואימוניות ולכן הטיפול שלהם הוא רק בסימפטומים.

עיקרון הטיפול הטבעי שהוכיח את עצמו על המטופלים שלי, מתבסס על כך שהגורם הראשוני של המחלות האוטואימוניות, הוא כתוצאה מגנטיקה  חלשה  שמתבטאת בייצור נמוך של חומצת מימן כלורית בקיבה שעוברת בתורשה.

הגנטיקה החלשה הזאת קיימת אצל כשליש מאוכלוסיית העולם בדרגות שונות. ככל שייצור חומצת המימן הכלורית נמוך יותר, כך ייווצרו יותר ריקבונות בקיבה וזאת בגלל שהאנזימים שאמורים להתעורר רק על ידי הפרשת חומצת המימן הכלורית בזמן הארוחה, כדי לפרק את החלבונים בקיבה, לא מתעוררים והחלבונים עם חלק גדול מהמזונות נרקבים בקיבה ונוצר זיהום כתוצאה מחילוף החומרים של החיידקים, גזים מהנשימה שלהם וצואה מההפרשות שלהם.

מצב שגורם לחוסר באבות מזון חיוניים לכל המערכות בגוף ולחדירת זיהומים למחזור הדם דרך המעי הדק, שגורם למערכת החיסון לתקוף את כל הגוף.

הטיפול שלי מתמקד בשיקום מערכת העיכול על ידי התאמת תפריט תזונה אישי מהחי ומהצומח בהתאם לתסמינים הייחודיים של כל מטופל. שתיית תחליף טבעי חלקי לחומצת המימן הכלורית, צירופי מזון נכונים. גריעת חלק מהמזונות שהמטופל אינו מסוגל לעכל  בקיבה, או מחוסר בחלק מהאנזימים הדרושים לפירוק מזונות מסויימים, או  מצירופי מזון לא נכונים בארוחות המנטרלים או מדללים את חומצת המימן הכלורית בקיבה החיונית לפעילות האנזימים שתפקידם לפרק את החלבונים.

 הימנעות ממזונות קשים לעיכול לבעלי גנטיקה חלשה הנרקבים בקיבה. ומניעת חדירת זיהומים למחזור הדם מכם הגורמים.

פורמולות מצמחי מרפא טבעיים לשיקום תפקוד הכבד, לשיקום המערכת החיסונית, המערכת ההורמונלית, מערכת העיכול ואורח חיים בריא  העוזר לגוף לרפא את עצמו.


שיטת הטיפול במרפאה:

פגישת ייעוץ אחת של כארבע שעות, שבה מקבלים את כל המידע כולל דפי הוראות ותפריטים, איך לטפל במחלה האוטואימונית האחראית לפגיעה בכבד ואיך לתחזק את הגוף בצורה בריאה לאורך שנים ולאחר מכן המשך יעוץ טלפוני או בווטסאפ בהתאם לצורך וללא עלות נוספת.


הפגישה כוללת אבחון על ידי תשאול על כל תלונות המטופל, מחלות בעבר, סוגי התרופות שבהם משתמש, בדיקות דם, הרגלי תזונה, היסטורית מחלות משפחתית, מצב משפחתי ועיסוק מקצועי.

לאחר האבחון המטופל מקבל ייעוץ מקיף שבו מוסבר לו מהם הגורמים למחלה ולבעיות שלו ואיך יוכל להתגבר עליהם באופן טבעי וליווי צמוד עד להבראה המלאה, הכולל הסבר מלא על:

 • מהם הגורמים למחלות, למה דווקא אנחנו חלינו במחלה והרבה אנשים שאוכלים אותם מזונות והרגלי החיים שלהם דומים לנו לא חולים  ואיך ניתן להתגבר על המחלה באופן טבעי.

 • דף תפריטים יומי לבחירה ממזונות מגוונים, שניתן להכין מהם מגוון תבשילים טעימים הכוללים מוצרים מהחי במידה הנכונה. כמו ביצים, דגים ובשרים שניתן לאכול אותם באותה ארוחה יחד עם סוגי ירקות ופחמימות מומלצים.

 • הסבר על פעולת המערכות בגוף ואיך ניתן לשקם את בריאות הגוף יום יום, במקום לגרום להרס המערכות וזאת על ידי שינויים קלים שאינם פוגעים בהנאות ממגוון המזונות המומלצים.

 • באיזה תנאים הגוף מסוגל לשרוף את הסוכרים בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בשלב השני.

 • מהם התנאים המאפשרים לגוף לרפא ולשקם את המערכות בגוף במשך הלילה, במקום לגרום להרס כל המערכות בגוף, ביניהם הכליות, הכבד, מערכת העיכול. העצמות והלב.

 • מהם צירופי המזון והשתייה הנכונים המאפשרים עיכול מושלם של המזונות, למניעת יצירת רעלים במערכת העיכול, העלולים לגרום לצרבות, לריח רע מהפה ולפגיעה במערכת החיסון , דבר העלול לגרום בהמשך למחלות אוטואימוניות.

 • הסבר מפורט על כל סוגי המזונות, עם היתרונות והחסרונות של כל המזונות מהחי ומהצומח.

 • דף תפריטים יומי לבחירה.

 • תפריט לניקוי רעלים ומתכות מהגוף.

 • התאמת תפריט תזונה אישי, המותאם ספציפית לבעיה הייחודית של המטופלים.

 • הסבר מפורט על מה מונע מהגוף לשרוף בצורה יעילה את המאגרים של הסוכרים בגוף בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בגוף בהמשך.

 • מה גורם להשמנת יתר ומאיזה מזונות להיזהר במיוחד.

 • איזה מזונות גורמים להרגשת שובע במשך שעות, ללא ירידות ועליות חדות ברמות הסוכר בגוף.

 • התאמת צמחי מרפא טבעיים לשיקום המערכות בגוף, בהתאם לצורך.

 • לאחר פגישת הייעוץ, המשך קשר טלפוני או בווצאפ בהתאם לצורך בחינם.

 • דף הוראות לשיקום ולמניעת פגיעה במערכת החיסון.

 • דף של כל המזונות החשודים כגורמי אלרגיות באופן ישיר ובאופן עקיף.

בעיות עיכול ומחלות המעיים, מהווים את הגורם הראשי למחלות כרוניות ומחלות אוטואימוניות כמו:

מחלת קרוהן – קוליטיס. מעי רגיז. ריח רע מהפה שעולה מהקיבה. הליקובקטר פילורי. חוסר בויטמין B12. עייפות כרונית. מתח. מחלות פרקים. פיסטולה. טחורים. גזים. כאבי בטן. צרבות. אולקוס. אלרגיות עור. אלרגיות בדרכי הנשימה. קדחת השחת. הזעת יתר. כבד שומני. עצירות כרונית או שלשולים כרוניים. מחלות פרקים כרוניות. סוכרת מבוגרים. כשל במערכת החיסון. גידולים ממאירים. דלקות כרוניות. דלקת בעמוד השדרה ופגיעה בכל המערכות בגוף וזאת בגלל שנוצרים חסרים באבות מזון חיוניים עקב העיכול הלקוי, הגורמים לחולשה במערכות הגוף ולפגיעה בשלמות המעיים ועקב כך לחדירה של  חומרים רעילים למחזור הדם, הגורמים לפגיעה בכל המערכות בגוף.

יחיאל תורג'מן. נטורופת מוסמך, בוגר המכללה לרפואה משלימה במסלול של ארבע שנים, הכוללים לימודי רפואה מערבית וסינית, צמחי מרפא מערביים וסיניים, מגוון שיטות תזונה, הומאופתיה, אבחון לפי הלשון, העיניים, הדופק ורפלקסולוגיה.

בעל ניסיון משנת 1996. חבר באגודת הנטורופתים בישראל, מספר 10089 R.Na


להזמנת טיפול ופגישת ייעוץ, מוזמנים להתקשר לנטורופת יחיאל תורג'מן בטלפון: 050-8331604.

כתובת אי-מייל: ty150@walla.com

כתובת המרפאה  – מושב יד רמב"ם, רחוב הרמב"ם 15, בין מודיעין לרחובות.

 

שעות פעילות המרפאה:

בימים ראשון עד חמישי - משעה 09:00 עד השעה 20:00.

בימי שישי וערבי חג - מהשעה 09:00 ועד השעה 15:00.

Recent Posts

See All

דלקת בדרכי השתן

טיפול טבעי יעיל למניעה ולהבראה מהדלקות בדרכי השתן הכרוניות מכל הגורמים וללא צורך באנטיביוטיקה.

Comments


Commenting has been turned off.
heart.png

הקניית הרגלי חיים נכונים

experience.png

נטורופת מוסמך בעל נסיון רב

dish.png

התאמת תפריט ייחודי

call.png

ליווי ותמיכה ללא הגבלה

meeting.png

פגישת ייעוץ אישית

herbal.png

התאמת פורמולות צמחי מרפא

bottom of page