top of page

טיפול טבעי בבעיות פוריות

הטיפול יכול לעזור לנשים המעוניינות להיכנס להריון וזאת לאחר שלא נקלטו פעם אחר פעם על אף שהכל נראה תקין אצלן, או לנשים העוברות טיפולי פוריות ללא הצלחה.


הטיפול הטבעי יכול גם לשפר את הסיכויים של הטיפול ההורמונלי במקביל לטיפולי הפוריות ויכול גם במקרים שהכל נראה על פניו תקין להוות חלופה לטיפולי הפוריות, ללא צורך בטיפולים הורמונליים. הטיפולים ההורמונלים עלולים לגרום לתופעות לוואי שיכולים להפר את האיזון הכללי של הגוף ולהעמיס נטל נוסף על הכבד האחראי בין היתר על פירוק כל ההורמונים לאחר שסיימו לבצע את תפקידם בגוף וכאשר ההורמונים לא מתפרקים במהירות, נוצרים שיבושים במערכות הגוף.

כאשר מעמיסים כמות גבוהה של הורמונים על הכבד בעקבות טיפולי ההפרייה, עלולות להיות תופעות לוואי שליליות על המערכות בגוף כמו: עלייה ברמות השומנים בדם, נטייה להשמנה העלולה להוביל למחלת הסוכרת, עלייה ברמת המתח, לחץ דם גבוה, סכנה לגידולים שפירים וממאירים ולמחלות נוספות.

ברוב המקרים כשההריון לא נקלט, על אף שאין כל מניעה הנראת לעין העלולה למנוע את ההריון. הגורם הוא חוסר איזון הורמונלי הנגרם מתפקוד כבד איטי, מצב העלול לגרום להתעבות וליצירת זקיקים בדפנות הרחם, העלולים לגרום למחזור לא סדיר ולבעיות בכניסה להיריון.

ישנם מספר גורמים שבהם צריך לטפל, העלולים לשבש ולמנוע את ההריון.

 • שימוש בגלולות הריון לאורך שנים.

 • לחץ נפשי בחיי היום יום והמתח הנגרם מחשש לעקרות.

 • עיכול לקוי עקב אכילת מזונות שאין לגוף אנזימים המעכלים אותם.

 • ייצור רמת חומצת מימן כלורית בקיבה ,החיונית לעיכול החלבונים.

 • צירופי מזון לא נכונים הגורמים לרקבונות בקיבה.

 • דיאטות כסאח החסרות אבות מזון חיוניים הגורמים לחוסר במינרלים וויטמינים חיוניים.

 • השימוש בגלולות למניעת היריון במשך שנים, עלול להעלות את רמות השומנים ורמת הקרישיות בדם, דבר העלול לגרום לכבד שומני ולפגוע בתפקודו התקין. לכן על האישה להפסיק את השימוש בגלולות למניעת היריון מספר חודשים לפני כן ולהשתמש באמצעים אחרים לפני שמתכננים היריון וזאת כדי לאפשר לגוף לחזור לתפקוד נורמלי.

 • הלחץ הנפשי גורם בעקיפין למחלות אוטואיניות כרוניות ולדלקת ברירית הרחם הפוגעת בביצית המופרת באופן טבעי, או מהפרייה חיצונית וזאת בגלל הפגיעה הנגרמת במערכת העיכול, שבעקבותיה נוצרים זיהומים בקיבה הנספגים למחזור הדם דרך המעי הדק.

אופן הטיפול:

הטיפול הטבעי כולל התאמת תפריט תזונה אישי הכולל מזונות מהחי ומהצומח המתעכלים בקלות ומספקים את כל אבות המזון החיוניים הדרושים להריון תקין.

הדרכה לאורח חיים נכון כדי לאפשר שיקום המערכות בגוף ובמיוחד מערכת העיכול כדי למנוע פגיעה במערכת החיסון ממחלות אוטואימוניות שבהם הגוף מייצר תגובה דלקתית ברחם ובכל הגוף.

ניקוי רעלים ומתכות מהגוף על ידי תזונה ייחודית הסופגת את מיץ המרה יחד עם הכולסטרול והמתכות הרעילות ומוציאה אותם החוצה דרך המעי הגס. בעזרת התזונה הייחודית הזאת, גם יורדים במשקל ללא צורך במאמץ גופני .

צמחי מרפא המותאמים אישית לשיקום תפקוד הכבד, מערכת החיסון והמערכת ההורמונלית.


שיטת הטיפול במרפאה:

פגישת ייעוץ אחת של כארבע שעות, שבה מקבלים את כל המידע כולל דפי הוראות ותפריטים, איך לטפל במחלה האוטואימונית האחראית לפגיעה בכבד ואיך לתחזק את הגוף בצורה בריאה לאורך שנים ולאחר מכן המשך יעוץ טלפוני או בווטסאפ בהתאם לצורך וללא עלות נוספת.


הפגישה כוללת אבחון על ידי תשאול על כל תלונות המטופל, מחלות בעבר, סוגי התרופות שבהם משתמש, בדיקות דם, הרגלי תזונה, היסטורית מחלות משפחתית, מצב משפחתי ועיסוק מקצועי.

לאחר האבחון המטופל מקבל ייעוץ מקיף שבו מוסבר לו מהם הגורמים למחלה ולבעיות שלו ואיך יוכל להתגבר עליהם באופן טבעי וליווי צמוד עד להבראה המלאה, הכולל הסבר מלא על:

 • מהם הגורמים למחלות, למה דווקא אנחנו חלינו במחלה והרבה אנשים שאוכלים אותם מזונות והרגלי החיים שלהם דומים לנו לא חולים  ואיך ניתן להתגבר על המחלה באופן טבעי.

 • דף תפריטים יומי לבחירה ממזונות מגוונים, שניתן להכין מהם מגוון תבשילים טעימים הכוללים מוצרים מהחי במידה הנכונה. כמו ביצים, דגים ובשרים שניתן לאכול אותם באותה ארוחה יחד עם סוגי ירקות ופחמימות מומלצים.

 • הסבר על פעולת המערכות בגוף ואיך ניתן לשקם את בריאות הגוף יום יום, במקום לגרום להרס המערכות וזאת על ידי שינויים קלים שאינם פוגעים בהנאות ממגוון המזונות המומלצים.

 • באיזה תנאים הגוף מסוגל לשרוף את הסוכרים בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בשלב השני.

 • מהם התנאים המאפשרים לגוף לרפא ולשקם את המערכות בגוף במשך הלילה, במקום לגרום להרס כל המערכות בגוף, ביניהם הכליות, הכבד, מערכת העיכול. העצמות והלב.

 • מהם צירופי המזון והשתייה הנכונים המאפשרים עיכול מושלם של המזונות, למניעת יצירת רעלים במערכת העיכול, העלולים לגרום לצרבות, לריח רע מהפה ולפגיעה במערכת החיסון , דבר העלול לגרום בהמשך למחלות אוטואימוניות.

 • הסבר מפורט על כל סוגי המזונות, עם היתרונות והחסרונות של כל המזונות מהחי ומהצומח.

 • דף תפריטים יומי לבחירה.

 • תפריט לניקוי רעלים ומתכות מהגוף.

 • התאמת תפריט תזונה אישי, המותאם ספציפית לבעיה הייחודית של המטופלים.

 • הסבר מפורט על מה מונע מהגוף לשרוף בצורה יעילה את המאגרים של הסוכרים בגוף בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בגוף בהמשך.

 • מה גורם להשמנת יתר ומאיזה מזונות להיזהר במיוחד.

 • איזה מזונות גורמים להרגשת שובע במשך שעות, ללא ירידות ועליות חדות ברמות הסוכר בגוף.

 • התאמת צמחי מרפא טבעיים לשיקום המערכות בגוף, בהתאם לצורך.

 • לאחר פגישת הייעוץ, המשך קשר טלפוני או בווצאפ בהתאם לצורך בחינם.

 • דף הוראות לשיקום ולמניעת פגיעה במערכת החיסון.

 • דף של כל המזונות החשודים כגורמי אלרגיות באופן ישיר ובאופן עקיף.

בעיות עיכול ומחלות המעיים, מהווים את הגורם הראשי למחלות כרוניות ומחלות אוטואימוניות כמו:

מחלת קרוהן – קוליטיס. מעי רגיז. ריח רע מהפה שעולה מהקיבה. הליקובקטר פילורי. חוסר בויטמין B12. עייפות כרונית. מתח. מחלות פרקים.  פיסטולה. טחורים. גזים. כאבי בטן. צרבות. אולקוס. אלרגיות עור. אלרגיות בדרכי הנשימה. קדחת השחת.  הזעת יתר. כבד שומני. עצירות כרונית או שלשולים כרוניים. מחלות פרקים כרוניות. סוכרת מבוגרים. כשל במערכת החיסון. גידולים ממאירים.  דלקות כרוניות. דלקת בעמוד השדרה ופגיעה בכל המערכות בגוף

וזאת בגלל שנוצרים חסרים באבות מזון חיוניים עקב העיכול הלקוי, הגורמים לחולשה במערכות הגוף ולפגיעה בשלמות המעיים ועקב כך לחדירה של  חומרים רעילים למחזור הדם, הגורמים לפגיעה בכל המערכות בגוף.

יחיאל תורג'מן. נטורופת מוסמך, בוגר המכללה לרפואה משלימה במסלול של ארבע שנים, הכוללים לימודי רפואה מערבית וסינית, צמחי מרפא מערביים וסיניים, מגוון שיטות תזונה, הומאופתיה, אבחון לפי הלשון, העיניים, הדופק ורפלקסולוגיה.

בעל ניסיון משנת 1996. חבר באגודת הנטורופתים בישראל, מספר 10089 R.Na


להזמנת טיפול ופגישת ייעוץ, מוזמנים להתקשר לנטורופת יחיאל תורג'מן בטלפון: 050-8331604.

כתובת אי-מייל: ty150@walla.com

כתובת המרפאה  – מושב יד רמב"ם, רחוב הרמב"ם 15 בין מודיעין לרחובות.

 

שעות פעילות המרפאה:

בימים ראשון עד חמישי - משעה 09:00 עד השעה 20:00.

בימי שישי וערבי חג - מהשעה 09:00 ועד השעה 15:00.

Recent Posts

See All

דלקת בדרכי השתן

טיפול טבעי יעיל למניעה ולהבראה מהדלקות בדרכי השתן הכרוניות מכל הגורמים וללא צורך באנטיביוטיקה.

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
heart.png

הקניית הרגלי חיים נכונים

experience.png

נטורופת מוסמך בעל נסיון רב

dish.png

התאמת תפריט ייחודי

call.png

ליווי ותמיכה ללא הגבלה

meeting.png

פגישת ייעוץ אישית

herbal.png

התאמת פורמולות צמחי מרפא

bottom of page