top of page

הליקובקטר פילורי וריח רע מהפה. מניעה וטיפול טבעי ללא אנטיביוטיקה.

טיפול טבעי למניעת שיגשוג חיידק הליקובקטר פילורי בקיבה ומניעת התפרצותו מחדש בהצלחה מלאה  ללא צורך בטיפול אנטיביוטי.  

הטיפול האנטיביוטי לא פותר את הבעיה מהיסוד, בגלל שאינו מונע את התפרצות חיידק ההליקובקטר מחדש.

 חיידקי הליקובקטר פילורי קיימים כמעט אצל כל בני האדם בעולם, קל מאוד להידבק בחיידק ההליקובקטר פילורי. מספיק טיפת רוק קטנה אפילו מאכילת סלט מצלחת משותפת כדי להידבק בחיידק. חיידקי ההליקובקטר פילורי מתפתחים ומשגשגים בתוך הרקבונות הנוצרים בקיבה, כתוצאה מחילוף החומרים של החיידקים שאכלו את המזונות שלא התעכלו כראוי בגלל גורמים שונים. הזיהומים בקיבה הנגרמים מחילוף החומרים של החיידקים שאכלו את המזונות שלא התעכלו בקיבה, עלולים לגרום  לכיב קיבה, לכאבי בטן, לאלרגיות, לרמה נמוכה של ויטמין B12, לצרבות מהזיהום הצואתי החומצי הנוצר בקיבה, לריח רע צואתי מהפה, למחלות מעיים, לגידולים ממאירים. למחלות אוטואימוניות, לפגיעה בעצבים, בתפקודי המוח ובשרירים.

אחד הגורמים לשגשוג חיידק הליקובקטר פילורי, הוא בעיה בעיכול חלבונים וזאת בגלל יצור נמוך של חומצת המימן הכלורית המיוצרת בקיבה והאמורה להיות מופרשת בקיבה בזמן הארוחות, שתפקידה להפעיל את האנזימים המפרקים את החלבונים לחומצות אמיניות בקיבה. ולכן בגלל שתייה וצירופי מזונות לא נכונים  בארוחה, המדללים ומנטרלים את החומצה הכלורית, או בגלל אכילת מזונות שאין לגוף אנזימים החיוניים לעיכולם . המזונות האלה לא מתעכלים כראוי ומתחיל עקב כך תהליך ריקבון בקיבה, אשר גורם לחיידקים לאכול את המזונות בקיבה וכתוצאה מחילוף החומרים של החיידקים , נוצרים גזים מהצואה שלהם הפורצים החוצה דרך הפה כריח צואתי מסריח. חיידקי הליקובקטר פילורי  משגשגים רק בסביבה של זיהומים בקיבה ולעולם לא בסביבה סטרילית כמו שקיימת אצל בעלי גנטיקה חזקה , שאצלם יש ייצור גבוה מאוד של חומצת מימן כלורית בקיבה המופרשת בזמן הארוחה ומשמידה את כל החיידקים בקיבה.


רוב אוכלוסיית העולם  נושאת את החיידק ולא כולם בהכרח סובלים מתופעות לוואי וזאת בגלל שהחיידקי ההליקובקטר מדוכאים ולא יכולים לשגשג ולגרום נזק כאשר המזונות מתעכלים בצורה מושלמת בקיבה וזאת אצל בעלי גנטיקה חזקה שקיימת אצל כשני שליש מהאוכלוסיה בעולם, שאצלם מיוצרת רמה מאוד גבוהה של חומצת מימן כלורית המופרשת בזמן הארוחה ומשמידה את כל החיידקים בקיבה .

.

ההדבקה בין בני האדם נגרמת ממגע עם נוזלי גוף כמו רוק, שימוש באותם כלים, או אכילה מצלחת משותפת , מגע עם הפרשות צואתיות וצפיפות מגורים גבוהה.

הטיפול הטבעי המומלץ, הפותר את הבעיה מהיסוד, הוא על ידי דיכוי החיידק על ידי התאמת תפריט תזונה אישי, שתיית תחליף טבעי לחומצת המימן המיוצרת ברמה נמוכה אצל כשליש מהאוכלוסיה בעולם,צירופי מזון נכונים ויצירת תנאים נכונים לעיכול יעיל של החלבונים.

כמו כן מומלץ להימנע מאכילת מזונות קשים לעיכול  ומזונות שחסרים בגוף אנזימים החיוניים לעיכולם. כמו כן חשוב לשמור על  הרגלי חיים בריאים כדי לאפשר לגוף לרפא את עצמו וכן שתיית פורמולות מצמחי מרפא טבעיים למשך כעשרה ימים המשמידים את החיידק, עוזרות בשיקום מערכת העיכול  ומחזקות את מערכת החיסון.

הטיפול הזה מונע פגיעה במערכת העיכול. מונע צרבות. ריח רע מסריח וצוותי מהפה. אלרגיות ומחלות אוטואימוניות וטוב גם לטיפול במחלות מעיים שונות.

העיקרון העומד מאחורי הטיפול במרפאה הוא,  

מה מכילים כל המזונות, איך הם מתעכלים בגוף ואיך הם משפיעים על הרכב הדם והמערכות בגוף ומה הם הרגלי החיים וצמחי המרפא המאפשרים לגוף לרפא את עצמו ולחזור לבריאות תקינה לאורך שנים.


שיטת הטיפול במרפאה:

פגישת ייעוץ אחת של כארבע שעות, שבה מקבלים את כל המידע כולל דפי הוראות ותפריטים, איך לטפל במחלה האוטואימונית האחראית לפגיעה בכבד ואיך לתחזק את הגוף בצורה בריאה לאורך שנים ולאחר מכן המשך יעוץ טלפוני או בווטסאפ בהתאם לצורך וללא עלות נוספת.


הפגישה כוללת אבחון על ידי תשאול על כל תלונות המטופל, מחלות בעבר, סוגי התרופות שבהם משתמש, בדיקות דם, הרגלי תזונה, היסטורית מחלות משפחתית, מצב משפחתי ועיסוק מקצועי.

לאחר האבחון המטופל מקבל ייעוץ מקיף שבו מוסבר לו מהם הגורמים למחלה ולבעיות שלו ואיך יוכל להתגבר עליהם באופן טבעי וליווי צמוד עד להבראה המלאה, הכולל הסבר מלא על:

 • מהם הגורמים למחלות, למה דווקא אנחנו חלינו במחלה והרבה אנשים שאוכלים אותם מזונות והרגלי החיים שלהם דומים לנו לא חולים  ואיך ניתן להתגבר על המחלה באופן טבעי.

 • דף תפריטים יומי לבחירה ממזונות מגוונים, שניתן להכין מהם מגוון תבשילים טעימים הכוללים מוצרים מהחי במידה הנכונה. כמו ביצים, דגים ובשרים שניתן לאכול אותם באותה ארוחה יחד עם סוגי ירקות ופחמימות מומלצים.

 • הסבר על פעולת המערכות בגוף ואיך ניתן לשקם את בריאות הגוף יום יום, במקום לגרום להרס המערכות וזאת על ידי שינויים קלים שאינם פוגעים בהנאות ממגוון המזונות המומלצים.

 • באיזה תנאים הגוף מסוגל לשרוף את הסוכרים בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בשלב השני.

 • מהם התנאים המאפשרים לגוף לרפא ולשקם את המערכות בגוף במשך הלילה, במקום לגרום להרס כל המערכות בגוף, ביניהם הכליות, הכבד, מערכת העיכול. העצמות והלב.

 • מהם צירופי המזון והשתייה הנכונים המאפשרים עיכול מושלם של המזונות, למניעת יצירת רעלים במערכת העיכול, העלולים לגרום לצרבות, לריח רע מהפה ולפגיעה במערכת החיסון , דבר העלול לגרום בהמשך למחלות אוטואימוניות.

 • הסבר מפורט על כל סוגי המזונות, עם היתרונות והחסרונות של כל המזונות מהחי ומהצומח.

 • דף תפריטים יומי לבחירה.

 • תפריט לניקוי רעלים ומתכות מהגוף.

 • התאמת תפריט תזונה אישי, המותאם ספציפית לבעיה הייחודית של המטופלים.

 • הסבר מפורט על מה מונע מהגוף לשרוף בצורה יעילה את המאגרים של הסוכרים בגוף בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בגוף בהמשך.

 • מה גורם להשמנת יתר ומאיזה מזונות להיזהר במיוחד.

 • איזה מזונות גורמים להרגשת שובע במשך שעות, ללא ירידות ועליות חדות ברמות הסוכר בגוף.

 • התאמת צמחי מרפא טבעיים לשיקום המערכות בגוף, בהתאם לצורך.

 • לאחר פגישת הייעוץ, המשך קשר טלפוני או בווצאפ בהתאם לצורך בחינם.

 • דף הוראות לשיקום ולמניעת פגיעה במערכת החיסון.

 • דף של כל המזונות החשודים כגורמי אלרגיות באופן ישיר ובאופן עקיף.

בעיות עיכול ומחלות המעיים, מהווים את הגורם הראשי למחלות כרוניות ומחלות אוטואימוניות כמו:

מחלת קרוהן – קוליטיס. מעי רגיז. ריח רע מהפה שעולה מהקיבה. הליקובקטר פילורי. חוסר בויטמין B12. עייפות כרונית. מתח. מחלות פרקים. פיסטולה. טחורים. גזים. כאבי בטן. צרבות. אולקוס. אלרגיות עור. אלרגיות בדרכי הנשימה. קדחת השחת. הזעת יתר. כבד שומני. עצירות כרונית או שלשולים כרוניים. מחלות פרקים כרוניות. סוכרת מבוגרים. כשל במערכת החיסון. גידולים ממאירים. דלקות כרוניות. דלקת בעמוד השדרה ופגיעה בכל המערכות בגוף וזאת בגלל שנוצרים חסרים באבות מזון חיוניים עקב העיכול הלקוי, הגורמים לחולשה במערכות הגוף ולפגיעה בשלמות המעיים ועקב כך לחדירה של  חומרים רעילים למחזור הדם, הגורמים לפגיעה בכל המערכות בגוף.

יחיאל תורג'מן. נטורופת מוסמך, בוגר המכללה לרפואה משלימה במסלול של ארבע שנים, הכוללים לימודי רפואה מערבית וסינית, צמחי מרפא מערביים וסיניים, מגוון שיטות תזונה, הומאופתיה, אבחון לפי הלשון, העיניים, הדופק ורפלקסולוגיה.

בעל ניסיון משנת 1996. חבר באגודת הנטורופתים בישראל, מספר 10089 R.Na


להזמנת טיפול ופגישת ייעוץ, מוזמנים להתקשר לנטורופת יחיאל תורג'מן בטלפון: 050-8331604.

כתובת אי-מייל: ty150@walla.com

כתובת המרפאה  – מושב יד רמב"ם, רחוב הרמב"ם 15, בין מודיעין לרחובות.

 

שעות פעילות המרפאה:

בימים ראשון עד חמישי - משעה 09:00 עד השעה 20:00.

בימי שישי וערבי חג - מהשעה 09:00 ועד השעה 15:00.

Recent Posts

See All

דלקת בדרכי השתן

טיפול טבעי יעיל למניעה ולהבראה מהדלקות בדרכי השתן הכרוניות מכל הגורמים וללא צורך באנטיביוטיקה.

Comments


Commenting has been turned off.
heart.png

הקניית הרגלי חיים נכונים

experience.png

נטורופת מוסמך בעל נסיון רב

dish.png

התאמת תפריט ייחודי

call.png

ליווי ותמיכה ללא הגבלה

meeting.png

פגישת ייעוץ אישית

herbal.png

התאמת פורמולות צמחי מרפא

bottom of page