top of page

טיפול טבעי בהרפס זוסטר | שלבקת חוגרת

טיפול טבעי יעיל ואפקטיבי, הפותר את הבעיה מהיסוד על ידי שיקום  מערכת החיסון. כי רק מערכת חיסון חזקה מסוגלת להתגבר על וירוס ההרפס זוסטר. הטיפול הוא על ידי תזונה המתעכלת בצורה מושלמת ולא גורמת לזיהומים בקיבה, החודרים לדם דרך המעי הדק ופוגעים במערכת החיסון וכשמערכת החיסון נפגעת, החיידקים, הפטריות והווירוסים הרדומים בגוף שמקורם מאבעבועות רוח שבהם נדבקנו בילדות ונשארו רדומים, מתעוררים ותוקפים את הגוף. בנוסף, פורמולה מצמחי מרפא טבעיים למריחה להרגעת הכאבים, פורמולה מצמחי מרפא לחיזוק מערכת החיסון , המשמידה את החיידקים, את הפטריות ועוזרת למערכת החיסון להתגבר על הווירוסים והדרכה להרגלי חיים נכונים העוזרים לגוף לרפא את עצמו. הטיפול בשלבקת חוגרת- הרפס זוסטר מחזק את כל המערכות בגוף ומסוגל גם לטפל במחלות קיימות כולל מתח וחרדות הנגרמים מחוסר אבות מזון למוח ולכל המערכות בגוף ולמנוע מחלות בעתיד.

המחלה פורצת כאשר מערכת החיסון נחלשת. בדרך כלל חולים בה מבוגרים.  אבל המחלה מופיעה גם אצל צעירים שמערכת החיסון שלהם נפגעת בגלל גנטיקה חלשה המתבטאת בייצור נמוך של חומצת מימן כלורית , החיונית לעיכול החלבונים בקיבה ולספיגת מינרלים מהמים ומהמזונות לגוף. שלבקת חוגרת היא מחלה אוטואימונית כרונית שבה הגוף תוקף את עצמו ורק מומחה שיודע לטפל במחלות אוטואימוניות כרוניות כמו שאני מטפל במרפאה שלי, מסוגל לטפל בבעיה בהצלחה. גם שימוש מוגזם בתרופות כימיות , מטיפולי כימותרפיה, ממתח , מאלרגיות, ממחלות אוטואימוניות כרוניות. ממחלות בדרכי העיכול, מאורח חיים לקוי המחליש ופוגע במערכות הגוף, מתזונה לקויה הפוגעת במערכת העיכול וגורמת לחוסר באבות מזון חיוניים ולספיגת חומרים רעילים למחזור הדם ומדיאטות לא מאוזנות, הגורמות לפגיעה במערכת החיסון. חשוב מאוד לאכול תזונה המתעכלת בצורה מושלמת ולא נרקבת בקיבה ולא להתמקד רק באכילת מזונות בריאים שחלק מהם עלול להירקב בקיבה . שיקום מערכת החיסון, הוא תנאי הכרחי להבראה מהירה מהמחלה וזאת גם על ידי הרגלי חיים נכונים, היגיינה נכונה והכי חשוב , מניעת חדירת זיהומים למחזור הדם מכל הגורמים האפשריים. כי כשהדם טהור, מערכת החיסון מזרימה את הדם הטהור לכל המערכות בגוף ומרפא אותם וכשהדם מזוהם, מערכת החיסון תוקפת את כל הגוף.


נגיף ההרפס זוסטר קיים כמעט אצל כל בני האדם  במצב רדום  ורק כאשר מערכת החיסון נחלשת  הנגיף מתעורר וגורם לדלקת בעמוד השדרה ובעצבים בגוף.

הכאבים שמהם סובלים החולים הם כאבי תופת עד כדי כך שאי אפשר להירדם  מאחר והווירוס ממוקם על מערכת העצבים בגוף ובעמוד השדרה.

ניתן לטפל בפצעים ולהרגיע את הכאבים למספר שעות, על ידי מריחת פורמולה מצמחי מרפא טבעיים המשתקים את העצבים ומטפלים בפצעים ובגירודים. 

המחלה נקראת שלבקת חוגרת  כיוון שהיא מופיעה בדרך כלל כמו חגורה מסביב לחזה אבל יכולה להופיע גם באזורים אחרים בגוף, כולל בראש, בעיניים בבטן וברגליים.

המחלה עלולה להיות מלווה בפצעים מוגלתיים או רק בסימנים כהים הדומים לנמשים כהים בגדלים שונים עם כאבים חזקים הדומים לדקירה של חפץ חד.

המחלה אינה מדביקה אנשים מבוגרים שעברו בילדות אבעבועות רוח. אבל יכולה להדביק ילדים קטנים שלא עברו עדיין חיסון של אבעבועות רוח.


שיטת הטיפול במרפאה:

פגישת ייעוץ אחת של כארבע שעות, שבה מקבלים את כל המידע כולל דפי הוראות ותפריטים, איך לטפל במחלה האוטואימונית האחראית לפגיעה בכבד ואיך לתחזק את הגוף בצורה בריאה לאורך שנים ולאחר מכן המשך יעוץ טלפוני או בווטסאפ בהתאם לצורך וללא עלות נוספת.


הפגישה כוללת אבחון על ידי תשאול על כל תלונות המטופל, מחלות בעבר, סוגי התרופות שבהם משתמש, בדיקות דם, הרגלי תזונה, היסטורית מחלות משפחתית, מצב משפחתי ועיסוק מקצועי.

לאחר האבחון המטופל מקבל ייעוץ מקיף שבו מוסבר לו מהם הגורמים למחלה ולבעיות שלו ואיך יוכל להתגבר עליהם באופן טבעי וליווי צמוד עד להבראה המלאה, הכולל הסבר מלא על:

 • מהם הגורמים למחלות, למה דווקא אנחנו חלינו במחלה והרבה אנשים שאוכלים אותם מזונות והרגלי החיים שלהם דומים לנו לא חולים  ואיך ניתן להתגבר על המחלה באופן טבעי.

 • דף תפריטים יומי לבחירה ממזונות מגוונים, שניתן להכין מהם מגוון תבשילים טעימים הכוללים מוצרים מהחי במידה הנכונה. כמו ביצים, דגים ובשרים שניתן לאכול אותם באותה ארוחה יחד עם סוגי ירקות ופחמימות מומלצים.

 • הסבר על פעולת המערכות בגוף ואיך ניתן לשקם את בריאות הגוף יום יום, במקום לגרום להרס המערכות וזאת על ידי שינויים קלים שאינם פוגעים בהנאות ממגוון המזונות המומלצים.

 • באיזה תנאים הגוף מסוגל לשרוף את הסוכרים בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בשלב השני.

 • מהם התנאים המאפשרים לגוף לרפא ולשקם את המערכות בגוף במשך הלילה, במקום לגרום להרס כל המערכות בגוף, ביניהם הכליות, הכבד, מערכת העיכול. העצמות והלב.

 • מהם צירופי המזון והשתייה הנכונים המאפשרים עיכול מושלם של המזונות, למניעת יצירת רעלים במערכת העיכול, העלולים לגרום לצרבות, לריח רע מהפה ולפגיעה במערכת החיסון , דבר העלול לגרום בהמשך למחלות אוטואימוניות.

 • הסבר מפורט על כל סוגי המזונות, עם היתרונות והחסרונות של כל המזונות מהחי ומהצומח.

 • דף תפריטים יומי לבחירה.

 • תפריט לניקוי רעלים ומתכות מהגוף.

 • התאמת תפריט תזונה אישי, המותאם ספציפית לבעיה הייחודית של המטופלים.

 • הסבר מפורט על מה מונע מהגוף לשרוף בצורה יעילה את המאגרים של הסוכרים בגוף בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בגוף בהמשך.

 • מה גורם להשמנת יתר ומאיזה מזונות להיזהר במיוחד.

 • איזה מזונות גורמים להרגשת שובע במשך שעות, ללא ירידות ועליות חדות ברמות הסוכר בגוף.

 • התאמת צמחי מרפא טבעיים לשיקום המערכות בגוף, בהתאם לצורך.

 • לאחר פגישת הייעוץ, המשך קשר טלפוני או בווצאפ בהתאם לצורך בחינם.

 • דף הוראות לשיקום ולמניעת פגיעה במערכת החיסון.

 • דף של כל המזונות החשודים כגורמי אלרגיות באופן ישיר ובאופן עקיף.

בעיות עיכול ומחלות המעיים, מהווים את הגורם הראשי למחלות כרוניות ומחלות אוטואימוניות כמו:

מחלת קרוהן – קוליטיס. מעי רגיז. ריח רע מהפה שעולה מהקיבה. הליקובקטר פילורי. חוסר בויטמין B12. עייפות כרונית. מתח. מחלות פרקים. פיסטולה. טחורים. גזים. כאבי בטן. צרבות. אולקוס. אלרגיות עור. אלרגיות בדרכי הנשימה. קדחת השחת. הזעת יתר. כבד שומני. עצירות כרונית או שלשולים כרוניים. מחלות פרקים כרוניות. סוכרת מבוגרים. כשל במערכת החיסון. גידולים ממאירים. דלקות כרוניות. דלקת בעמוד השדרה ופגיעה בכל המערכות בגוף וזאת בגלל שנוצרים חסרים באבות מזון חיוניים עקב העיכול הלקוי, הגורמים לחולשה במערכות הגוף ולפגיעה בשלמות המעיים ועקב כך לחדירה של  חומרים רעילים למחזור הדם, הגורמים לפגיעה בכל המערכות בגוף.

יחיאל תורג'מן. נטורופת מוסמך, בוגר המכללה לרפואה משלימה במסלול של ארבע שנים, הכוללים לימודי רפואה מערבית וסינית, צמחי מרפא מערביים וסיניים, מגוון שיטות תזונה, הומאופתיה, אבחון לפי הלשון, העיניים, הדופק ורפלקסולוגיה.

בעל ניסיון משנת 1996. חבר באגודת הנטורופתים בישראל, מספר 10089 R.Na


להזמנת טיפול ופגישת ייעוץ, מוזמנים להתקשר לנטורופת יחיאל תורג'מן בטלפון: 050-8331604.

כתובת אי-מייל: ty150@walla.com

כתובת המרפאה  – מושב יד רמב"ם, רחוב הרמב"ם 15, בין מודיעין לרחובות.

 

שעות פעילות המרפאה:

בימים ראשון עד חמישי - משעה 09:00 עד השעה 20:00.

בימי שישי וערבי חג - מהשעה 09:00 ועד השעה 15:00.

Recent Posts

See All

דלקת בדרכי השתן

טיפול טבעי יעיל למניעה ולהבראה מהדלקות בדרכי השתן הכרוניות מכל הגורמים וללא צורך באנטיביוטיקה.

Comments


Commenting has been turned off.
heart.png

הקניית הרגלי חיים נכונים

experience.png

נטורופת מוסמך בעל נסיון רב

dish.png

התאמת תפריט ייחודי

call.png

ליווי ותמיכה ללא הגבלה

meeting.png

פגישת ייעוץ אישית

herbal.png

התאמת פורמולות צמחי מרפא

bottom of page