top of page

טיפול טבעי לחיזוק מערכת החיסון, מניעת דלקות גרון, טיפול בשפעת ושיעול כרוני.

שיקום מערכת החיסון, מניעת דלקות גרון וטיפול טבעי בשפעת ושיעול כרוני ויראלי.


עונת המעבר והחורף מאופיינים בשינויי טמפרטורה קיצוניים ויחד עם גורמים שונים כמו שהייה במקומות סגורים. ביגוד לא מתאים. התפרצות של ווירוסים וחיידקים אלימים. מעבר למקום קר לאחר מקלחת חמה עם שיער רטוב. עליות וירידות חדות ברמת הסוכר בדם הגורמות לירידת חום הגוף ולחשיפת הגוף להתקפה של חיידקים ווירוסים. אלרגיות ומחלות אוטואימוניות. מחלות זיקנה וגורמים נוספים. גורמים לחולשה במערכת החיסון המתבטאת בדלקות גרון, בנטייה להידבקויות בסוגי שפעת שונים, חולשה כללית, שיעול, נזלת כרונית, דלקות בדרכי השתן ומחלות נוספות.

ניתן לחזק את מערכת החיסון ולהתגבר בקלות על מחלות החורף אם שומרים על מספר כללים חשובים.

 1. להימנע משימוש בבגדים אטומים שהסיבים שלהם עשויים מניילון הגורמים להזעה, במיוחד בפיג'מות הגורמות להזעה במהלך השינה, דבר הגורם לפגיעה במערכת החיסון ולדלקת ריאות.

 2. לאחר מקלחת חמה הגורמת לעליה בחום הגוף, הגוף מוריד את החום העודף על ידי פתיחת הנקבוביות בעור. כדי למנוע ירידה חדה בחום הגוף לאחר היציאה מהמקלחת החמה לאיזור בעל טמפרטורה נמוכה, יש לשטוף את הגוף במים פושרים כדי למנוע  הזעה המורידה את חום הגוף ,דבר שגורם לחולשה במערכת החיסון. השטיפה במיים הפושרים לאחר המקלחת החמה וייבוש מהיר של השיער, מונעות ירידה חדה בחום הגוף הגורמת לחולשה במערכת החיסון ולנטייה להידבקות במחלות.

 3. לאכול שתיים עד שלוש ארוחות ביום ולא לנשנש בין הארוחות .

 4. אנשים הסובלים מאלרגיות, ממחלות אוטואימוניות, ממחלות מעיים וממחלות זיקנה נוטים לחלות יותר במחלות החורף.

 5. חשוב מאוד לשמור תמיד על החום בכפות הרגליים, לא ללכת יחפים בחורף ולגרוב בלילה גרבי צמר או כותנה. השמירה על החום בכפות הרגליים משפיעה על כל חלקי הגוף.

 6. טיפול בפורמולות מצמחי מרפא טבעיים לשיקום מערכת החיסון כדי להתגבר על הווירוסים, החיידקים והפטריות וכדי לחזק את המערכות בגוף כדי למנוע את מחלות החורף כמו דלקות גרון, שיעול, שפעת ודלקות בדרכי השתן בהצלחה גבוהה, כולל כל המחלות הנגרמות מחיידקים, מפטריות או מווירוסים.

 7. שיקום תפקוד הכבד בעזרת פורמולות מצמחי מרפא טבעיים והרגלי חיים נכונים. 

 8. התאמת תפריט תזונה אישי המתעכל בצורה מושלת ומספק את כל אבות המזון לגוף.

שיטת הטיפול במרפאה:

פגישת ייעוץ אחת של כארבע שעות, שבה מקבלים את כל המידע כולל דפי הוראות ותפריטים, איך לטפל במחלה האוטואימונית האחראית לפגיעה בכבד ואיך לתחזק את הגוף בצורה בריאה לאורך שנים ולאחר מכן המשך יעוץ טלפוני או בווטסאפ בהתאם לצורך וללא עלות נוספת.


הפגישה כוללת אבחון על ידי תשאול על כל תלונות המטופל, מחלות בעבר, סוגי התרופות שבהם משתמש, בדיקות דם, הרגלי תזונה, היסטורית מחלות משפחתית, מצב משפחתי ועיסוק מקצועי.

לאחר האבחון המטופל מקבל ייעוץ מקיף שבו מוסבר לו מהם הגורמים למחלה ולבעיות שלו ואיך יוכל להתגבר עליהם באופן טבעי וליווי צמוד עד להבראה המלאה, הכולל הסבר מלא על:

 • מהם הגורמים למחלות, למה דווקא אנחנו חלינו במחלה והרבה אנשים שאוכלים אותם מזונות והרגלי החיים שלהם דומים לנו לא חולים  ואיך ניתן להתגבר על המחלה באופן טבעי.

 • דף תפריטים יומי לבחירה ממזונות מגוונים, שניתן להכין מהם מגוון תבשילים טעימים הכוללים מוצרים מהחי במידה הנכונה. כמו ביצים, דגים ובשרים שניתן לאכול אותם באותה ארוחה יחד עם סוגי ירקות ופחמימות מומלצים.

 • הסבר על פעולת המערכות בגוף ואיך ניתן לשקם את בריאות הגוף יום יום, במקום לגרום להרס המערכות וזאת על ידי שינויים קלים שאינם פוגעים בהנאות ממגוון המזונות המומלצים.

 • באיזה תנאים הגוף מסוגל לשרוף את הסוכרים בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בשלב השני.

 • מהם התנאים המאפשרים לגוף לרפא ולשקם את המערכות בגוף במשך הלילה, במקום לגרום להרס כל המערכות בגוף, ביניהם הכליות, הכבד, מערכת העיכול. העצמות והלב.

 • מהם צירופי המזון והשתייה הנכונים המאפשרים עיכול מושלם של המזונות, למניעת יצירת רעלים במערכת העיכול, העלולים לגרום לצרבות, לריח רע מהפה ולפגיעה במערכת החיסון , דבר העלול לגרום בהמשך למחלות אוטואימוניות.

 • הסבר מפורט על כל סוגי המזונות, עם היתרונות והחסרונות של כל המזונות מהחי ומהצומח.

 • דף תפריטים יומי לבחירה.

 • תפריט לניקוי רעלים ומתכות מהגוף.

 • התאמת תפריט תזונה אישי, המותאם ספציפית לבעיה הייחודית של המטופלים.

 • הסבר מפורט על מה מונע מהגוף לשרוף בצורה יעילה את המאגרים של הסוכרים בגוף בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בגוף בהמשך.

 • מה גורם להשמנת יתר ומאיזה מזונות להיזהר במיוחד.

 • איזה מזונות גורמים להרגשת שובע במשך שעות, ללא ירידות ועליות חדות ברמות הסוכר בגוף.

 • התאמת צמחי מרפא טבעיים לשיקום המערכות בגוף, בהתאם לצורך.

 • לאחר פגישת הייעוץ, המשך קשר טלפוני או בווצאפ בהתאם לצורך בחינם.

 • דף הוראות לשיקום ולמניעת פגיעה במערכת החיסון.

 • דף של כל המזונות החשודים כגורמי אלרגיות באופן ישיר ובאופן עקיף.

בעיות עיכול ומחלות המעיים, מהווים את הגורם הראשי למחלות כרוניות ומחלות אוטואימוניות כמו:

מחלת קרוהן – קוליטיס. מעי רגיז. ריח רע מהפה שעולה מהקיבה. הליקובקטר פילורי. חוסר בויטמין B12. עייפות כרונית. מתח. מחלות פרקים. פיסטולה. טחורים. גזים. כאבי בטן. צרבות. אולקוס. אלרגיות עור. אלרגיות בדרכי הנשימה. קדחת השחת. הזעת יתר. כבד שומני. עצירות כרונית או שלשולים כרוניים. מחלות פרקים כרוניות. סוכרת מבוגרים. כשל במערכת החיסון. גידולים ממאירים. דלקות כרוניות. דלקת בעמוד השדרה ופגיעה בכל המערכות בגוף וזאת בגלל שנוצרים חסרים באבות מזון חיוניים עקב העיכול הלקוי, הגורמים לחולשה במערכות הגוף ולפגיעה בשלמות המעיים ועקב כך לחדירה של  חומרים רעילים למחזור הדם, הגורמים לפגיעה בכל המערכות בגוף.

יחיאל תורג'מן. נטורופת מוסמך, בוגר המכללה לרפואה משלימה במסלול של ארבע שנים, הכוללים לימודי רפואה מערבית וסינית, צמחי מרפא מערביים וסיניים, מגוון שיטות תזונה, הומאופתיה, אבחון לפי הלשון, העיניים, הדופק ורפלקסולוגיה.

בעל ניסיון משנת 1996. חבר באגודת הנטורופתים בישראל, מספר 10089 R.Na


להזמנת טיפול ופגישת ייעוץ, מוזמנים להתקשר לנטורופת יחיאל תורג'מן בטלפון: 050-8331604.

כתובת אי-מייל: ty150@walla.com

כתובת המרפאה  – מושב יד רמב"ם, רחוב הרמב"ם 15, בין מודיעין לרחובות.

 

שעות פעילות המרפאה:

בימים ראשון עד חמישי - משעה 09:00 עד השעה 20:00.

בימי שישי וערבי חג - מהשעה 09:00 ועד השעה 15:00.

Recent Posts

See All

דלקת בדרכי השתן

טיפול טבעי יעיל למניעה ולהבראה מהדלקות בדרכי השתן הכרוניות מכל הגורמים וללא צורך באנטיביוטיקה.

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
heart.png

הקניית הרגלי חיים נכונים

experience.png

נטורופת מוסמך בעל נסיון רב

dish.png

התאמת תפריט ייחודי

call.png

ליווי ותמיכה ללא הגבלה

meeting.png

פגישת ייעוץ אישית

herbal.png

התאמת פורמולות צמחי מרפא

bottom of page