top of page

טיפול טבעי למניעת זיהומים בשלפוחית השתן, העלול לגרום לדלקת וחשש לגידול בפרוסטטה.

מעבר לאי הנוחות מהתכיפות הגבוהה של מתן השתן שהיא בפני עצמה בעיה מטרידה ומגבילה הפוגעת באיכות החיים, הסכנה הנוספת היא התפשטות הדלקת לכליות ולבלוטת הערמונית וקיים חשש להתפתחות גידולים ממאירים בהמשך וזאת כתוצאה מהזיהום הנוצר בתוך הנוזלים העומדים זמן רב בשלפוחית השתן בגלל החסימה הנגרמת כתוצאה מהלחץ של בלוטת הערמונית המוגדלת על צינור השופכה.


הגורמים:

 1. מערכת חיסון חלשה שאינה מסוגלת להתמודד עם זיהומים ודלקות .

 2. ירידה ברמת ההורמון הגברי טסטוסטרון ועליה ברמת ההורמון הנשי אסטרוגן הגורם לגידול שפיר בבלוטה.

 3. מחלות אוטואימוניות ואלרגיות.

 4. כבד שומני.

 5. תפקוד מיני לקוי שמקורו עלול להיות בין היתר כתוצאה מטרשת עורקים המונעת זרימת דם תקינה. משימוש בתרופות לאיזון יתר לחץ דם. מתרופות סטטינים לאיזון רמות השומנים בדם, מתרופות הרגעה למתח ולחץ נפשי. מעייפות כרונית וממחלת הסוכרת.

 6. מחלות במערכת העיכול המונעות ספיגת מזונות חיוניים למערכות בגוף.

 7. הצטברות רעלים ומתכות רעילות בגוף.

 8. הצטברות שתן בשלפוחית השתן שלא מתרוקנת, גורמת לזיהום בשלפוחית השתן, העלול לגרום לדלקת בפרוסטטה ובהמשך גם לגידול סרטני ולפגיעה בכליות.

הטיפול המומלץ

שימוש יומי בפורמולה מצמחי מרפא טבעיים המשמידה חיידקים ופטריות ומחזקת את מערכת החיסון כדי להתגבר על הווירוסים, מונעת זיהומים בשלפוחית השתן ומונעת את הדלקת בפרוסטטה ובכליות.

 וכן התאמת תפריט תזונה אישי למניעת פגיעה במערכת העיכול, תזונה   לניקוי רעלים ומתכות מהגוף על ידי ספיגת מיץ המרה החוצה עם המתכות הרעילות והכולסטרול, כדי למנוע מוטציה בתאי הגוף העלולים להפוך לתאים סרטניים. שגם עוזרת לירידה במשקל ללא צורך בפעילות גופנית מאומצת. 

.*תפקוד הכבד נחלש עם הגיל ומאחר והכבד אחראי בין הייתר על היצור והפירוק של ההורמונים בגוף, על ייצור החומרים החיוניים לתפקוד תקין של מערכת העיכול, על פירוק וניטרול וסילוק תוצרי הלוואי של תרופות, תוספי תזונה רעילים, מתכות רעילות, הורמוני גדילה, חומרי הדברה במזונות וטיהור הדם, רצוי לשקם את תפקוד הכבד על ידי פורמולה מצמחי מרפא טבעיים.


שיטת הטיפול במרפאה:

פגישת ייעוץ אחת של כארבע שעות, שבה מקבלים את כל המידע כולל דפי הוראות ותפריטים, איך לטפל במחלה האוטואימונית האחראית לפגיעה בכבד ואיך לתחזק את הגוף בצורה בריאה לאורך שנים ולאחר מכן המשך יעוץ טלפוני או בווטסאפ בהתאם לצורך וללא עלות נוספת.


הפגישה כוללת אבחון על ידי תשאול על כל תלונות המטופל, מחלות בעבר, סוגי התרופות שבהם משתמש, בדיקות דם, הרגלי תזונה, היסטורית מחלות משפחתית, מצב משפחתי ועיסוק מקצועי.

לאחר האבחון המטופל מקבל ייעוץ מקיף שבו מוסבר לו מהם הגורמים למחלה ולבעיות שלו ואיך יוכל להתגבר עליהם באופן טבעי וליווי צמוד עד להבראה המלאה, הכולל הסבר מלא על:

 • מהם הגורמים למחלות, למה דווקא אנחנו חלינו במחלה והרבה אנשים שאוכלים אותם מזונות והרגלי החיים שלהם דומים לנו לא חולים  ואיך ניתן להתגבר על המחלה באופן טבעי.

 • דף תפריטים יומי לבחירה ממזונות מגוונים, שניתן להכין מהם מגוון תבשילים טעימים הכוללים מוצרים מהחי במידה הנכונה. כמו ביצים, דגים ובשרים שניתן לאכול אותם באותה ארוחה יחד עם סוגי ירקות ופחמימות מומלצים.

 • הסבר על פעולת המערכות בגוף ואיך ניתן לשקם את בריאות הגוף יום יום, במקום לגרום להרס המערכות וזאת על ידי שינויים קלים שאינם פוגעים בהנאות ממגוון המזונות המומלצים.

 • באיזה תנאים הגוף מסוגל לשרוף את הסוכרים בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בשלב השני.

 • מהם התנאים המאפשרים לגוף לרפא ולשקם את המערכות בגוף במשך הלילה, במקום לגרום להרס כל המערכות בגוף, ביניהם הכליות, הכבד, מערכת העיכול. העצמות והלב.

 • מהם צירופי המזון והשתייה הנכונים המאפשרים עיכול מושלם של המזונות, למניעת יצירת רעלים במערכת העיכול, העלולים לגרום לצרבות, לריח רע מהפה ולפגיעה במערכת החיסון , דבר העלול לגרום בהמשך למחלות אוטואימוניות.

 • הסבר מפורט על כל סוגי המזונות, עם היתרונות והחסרונות של כל המזונות מהחי ומהצומח.

 • דף תפריטים יומי לבחירה.

 • תפריט לניקוי רעלים ומתכות מהגוף.

 • התאמת תפריט תזונה אישי, המותאם ספציפית לבעיה הייחודית של המטופלים.

 • הסבר מפורט על מה מונע מהגוף לשרוף בצורה יעילה את המאגרים של הסוכרים בגוף בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בגוף בהמשך.

 • מה גורם להשמנת יתר ומאיזה מזונות להיזהר במיוחד.

 • איזה מזונות גורמים להרגשת שובע במשך שעות, ללא ירידות ועליות חדות ברמות הסוכר בגוף.

 • התאמת צמחי מרפא טבעיים לשיקום המערכות בגוף, בהתאם לצורך.

 • לאחר פגישת הייעוץ, המשך קשר טלפוני או בווצאפ בהתאם לצורך בחינם.

 • דף הוראות לשיקום ולמניעת פגיעה במערכת החיסון.

 • דף של כל המזונות החשודים כגורמי אלרגיות באופן ישיר ובאופן עקיף.

בעיות עיכול ומחלות המעיים, מהווים את הגורם הראשי למחלות כרוניות ומחלות אוטואימוניות כמו:

מחלת קרוהן – קוליטיס. מעי רגיז. ריח רע מהפה שעולה מהקיבה. הליקובקטר פילורי. חוסר בויטמין B12. עייפות כרונית. מתח. מחלות פרקים. פיסטולה. טחורים. גזים. כאבי בטן. צרבות. אולקוס. אלרגיות עור. אלרגיות בדרכי הנשימה. קדחת השחת. הזעת יתר. כבד שומני. עצירות כרונית או שלשולים כרוניים. מחלות פרקים כרוניות. סוכרת מבוגרים. כשל במערכת החיסון. גידולים ממאירים. דלקות כרוניות. דלקת בעמוד השדרה ופגיעה בכל המערכות בגוף וזאת בגלל שנוצרים חסרים באבות מזון חיוניים עקב העיכול הלקוי, הגורמים לחולשה במערכות הגוף ולפגיעה בשלמות המעיים ועקב כך לחדירה של  חומרים רעילים למחזור הדם, הגורמים לפגיעה בכל המערכות בגוף.

יחיאל תורג'מן. נטורופת מוסמך, בוגר המכללה לרפואה משלימה במסלול של ארבע שנים, הכוללים לימודי רפואה מערבית וסינית, צמחי מרפא מערביים וסיניים, מגוון שיטות תזונה, הומאופתיה, אבחון לפי הלשון, העיניים, הדופק ורפלקסולוגיה.

בעל ניסיון משנת 1996. חבר באגודת הנטורופתים בישראל, מספר 10089 R.Na


להזמנת טיפול ופגישת ייעוץ, מוזמנים להתקשר לנטורופת יחיאל תורג'מן בטלפון: 050-8331604.

כתובת אי-מייל: ty150@walla.com

כתובת המרפאה  – מושב יד רמב"ם, רחוב הרמב"ם 15, בין מודיעין לרחובות.

 

שעות פעילות המרפאה:

בימים ראשון עד חמישי - משעה 09:00 עד השעה 20:00.

בימי שישי וערבי חג - מהשעה 09:00 ועד השעה 15:00.

Recent Posts

See All

דלקת בדרכי השתן

טיפול טבעי יעיל למניעה ולהבראה מהדלקות בדרכי השתן הכרוניות מכל הגורמים וללא צורך באנטיביוטיקה.

Comments


Commenting has been turned off.
heart.png

הקניית הרגלי חיים נכונים

experience.png

נטורופת מוסמך בעל נסיון רב

dish.png

התאמת תפריט ייחודי

call.png

ליווי ותמיכה ללא הגבלה

meeting.png

פגישת ייעוץ אישית

herbal.png

התאמת פורמולות צמחי מרפא

bottom of page