top of page

שיקום התפקוד המיני על ידי שיקום כל המערכות בגוף וצמחי מרפא טבעיים.

החולשה בתפקוד המיני נגרמת מחולשה כללית בגוף, מהשמנת יתר,  מטרשת עורקים. מרמות כולסטרול וטריגליצרידים גבוהות בדם. מחולשה במערכת ההורמונלית. מתפקוד כבד לקוי. מתרופות לייתר לחץ דם . מסוכרת. מלחץ נפשי, מגנטיקה חלשה הקיימת אצל כשליש מאוכלוסיית העולם, המתבטאת בייצור נמוך של חומצת מימן כלורית בקיבה, החיונית לעיכול החלבונים וכאשר החלבונים לא מתפרקים, נוצרים זיהומים בקיבה מהחיידקים שאוכלים את רוב המזונות והזיהומים חודרים למחזור הדם דרך המעי הדק וגורמים למערכת החיסון לתקוף את הגוף ולגרום למחלות כרוניות.

הפגיעה בתפקוד המיני של הגבר גורמת לפגיעה באגו הגברי ומשפיעה באופן שלילי על המצב הנפשי , דבר הגורם בהמשך להחמרה ולפגיעה במערכות הגוף. 

הוויאגרה והסיאליס מחזירים לעיתים את החשק המיני לגברים במידה מסוימת ואת הביטחון העצמי בגלל פעולתם המהירה, אבל לכדורים האלה יש תופעות לוואי שליליות שעלולים לפגוע במערכות בגוף והם פועלים לזמן קצוב בלבד ואין להם תכונות המשקמות את המערכות בגוף שנפגעו כמו הטיפול הטבעי.

אחת הבעיות של הגברים היא טרשת העורקים המונעת זרימת דם תקינה בגוף, רמת שומנים גבוהה בדם וכבד שומני שמאטים את זרימת הדם ומחלות הקשורות להסתיידויות שמתחילות להיווצר מגיל צעיר ופוגעות בהמשך בתפקוד המיני בגלל זרימת דם חלשה.

 אצל חלק מהגברים זה קורה כבר בסביבות שנות הארבעים לחייהם וזאת בגלל הלחץ הנפשי, התזונה המערבית המתועשת עתירת החלבונים, השומנים, המלחים, צבעי המאכל, חומרי הטעם, חומרי השימור, הורמוני הגדילה, חומרי ההדברה, המשקאות המוגזים ותזונה הענייה בוויטמינים ובמינרלים.

הנשים מוגנות במידה מסוימת מטרשת העורקים וההסתיידויות על ידי הורמון האסטרוגן. אבל בגיל המעבר כאשר רמתו יורדת ונוצר חוסר איזון הורמונאלי, אין יותר הגנה לנשים מפני הפגיעה בכלי הדם והן סובלות מטרשת העורקים ומחלות הנגרמות מההסתיידויות כמו דלקות פרקים, דלקות בגידים, דורבן בכף הרגל ומחלות נוספות כמו סוכרת ומחלות אוטואימוניות 

והן חשופות לאותם המחלות שמהם סובלים הגברים הכוללת גם ירידה בחשק המיני, עייפות ובריחת סידן ובנוסף הן גם סובלות מהשינויים ההורמונליים בגיל המעבר המטילים עומס גבוה על הכבד ועלולים לגרום למחלות ממאירות וזאת בגלל חוסר יכולתו של הכבד להתמודד עם חוסר האיזון ההורמונלי, המחייב את הכבד בין היתר לייצר ולפרק במהירות הורמונים תוך מספר שניות כדי למנוע את גלי החום, הצמרמרות, ההזעות ומחלות נוספות האופייניות לגיל הזה.

הטיפול הטבעי כולל  התאמת תפריט תזונה אישי. צירופי מזון נכונים במיוחד בארוחות המכילות חלבונים כדי למנוע רקבונות וזיהומים בקיבה. ניקוי רעלים ומתכות מהגוף על ידי תזונה ייחודית הסופגת את מיץ המרה המכיל כולסטרול, מתכות רעילות ומינרלים שונים ומוציאה אותם החוצה דרך המעי הגס בצורה טבעית. 

זה גם גורם לירידה במשקל ללא צורך בפעילות גופנית מאומצת וגם מוריד את רמת השומנים בדם ועל ידי כך יש זרימת דם יותר גבוהה וזה עוזר גם לאיזון רמת הסוכר בדם.

בנוסף, פורמולות מצמחי מרפא טבעיים לטיפול בהסתיידויות, לשיקום תפקוד הכבד המונעת את כל תופעות גיל המעבר של הנשים כמו הזעות, צמרמורות וגלי חום  ולשיקום המערכת ההורמונלית המשקמת גם את התפקוד המיני של הגברים והנשים ומשקמת ומונעת פגיעה בעצמות ובסחוסים.

הפגיעה בחשק המיני היא אות אזהרה המתריע על בעיות בתפקוד התקין של המערכות בגוף ורצוי לטפל בבעיה ולא להתמכר לתרופות כימיות כמו הויאגרה  והסיאליס ולהזניח את הטיפול לשיקום המערכות בגוף.

הפורמולה לשיקום התפקוד המיני, בייחד עם התזונה והרגלי החיים הנכונים, מסוגלת להחזיר את החשק המיני , מונעת עייפות . מחזקת את מערכת החיסון ומונעת מחלות אוטואימוניות כרוניות, משקמת את הפרקים והסחוסים ומונעת כאבי פרקים.שיטת הטיפול במרפאה:

פגישת ייעוץ אחת של כארבע שעות, שבה מקבלים את כל המידע כולל דפי הוראות ותפריטים, איך לטפל במחלה האוטואימונית האחראית לפגיעה בכבד ואיך לתחזק את הגוף בצורה בריאה לאורך שנים ולאחר מכן המשך יעוץ טלפוני או בווטסאפ בהתאם לצורך וללא עלות נוספת.


הפגישה כוללת אבחון על ידי תשאול על כל תלונות המטופל, מחלות בעבר, סוגי התרופות שבהם משתמש, בדיקות דם, הרגלי תזונה, היסטורית מחלות משפחתית, מצב משפחתי ועיסוק מקצועי.

לאחר האבחון המטופל מקבל ייעוץ מקיף שבו מוסבר לו מהם הגורמים למחלה ולבעיות שלו ואיך יוכל להתגבר עליהם באופן טבעי וליווי צמוד עד להבראה המלאה, הכולל הסבר מלא על:

 • מהם הגורמים למחלות, למה דווקא אנחנו חלינו במחלה והרבה אנשים שאוכלים אותם מזונות והרגלי החיים שלהם דומים לנו לא חולים  ואיך ניתן להתגבר על המחלה באופן טבעי.

 • דף תפריטים יומי לבחירה ממזונות מגוונים, שניתן להכין מהם מגוון תבשילים טעימים הכוללים מוצרים מהחי במידה הנכונה. כמו ביצים, דגים ובשרים שניתן לאכול אותם באותה ארוחה יחד עם סוגי ירקות ופחמימות מומלצים.

 • הסבר על פעולת המערכות בגוף ואיך ניתן לשקם את בריאות הגוף יום יום, במקום לגרום להרס המערכות וזאת על ידי שינויים קלים שאינם פוגעים בהנאות ממגוון המזונות המומלצים.

 • באיזה תנאים הגוף מסוגל לשרוף את הסוכרים בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בשלב השני.

 • מהם התנאים המאפשרים לגוף לרפא ולשקם את המערכות בגוף במשך הלילה, במקום לגרום להרס כל המערכות בגוף, ביניהם הכליות, הכבד, מערכת העיכול. העצמות והלב.

 • מהם צירופי המזון והשתייה הנכונים המאפשרים עיכול מושלם של המזונות, למניעת יצירת רעלים במערכת העיכול, העלולים לגרום לצרבות, לריח רע מהפה ולפגיעה במערכת החיסון , דבר העלול לגרום בהמשך למחלות אוטואימוניות.

 • הסבר מפורט על כל סוגי המזונות, עם היתרונות והחסרונות של כל המזונות מהחי ומהצומח.

 • דף תפריטים יומי לבחירה.

 • תפריט לניקוי רעלים ומתכות מהגוף.

 • התאמת תפריט תזונה אישי, המותאם ספציפית לבעיה הייחודית של המטופלים.

 • הסבר מפורט על מה מונע מהגוף לשרוף בצורה יעילה את המאגרים של הסוכרים בגוף בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בגוף בהמשך.

 • מה גורם להשמנת יתר ומאיזה מזונות להיזהר במיוחד.

 • איזה מזונות גורמים להרגשת שובע במשך שעות, ללא ירידות ועליות חדות ברמות הסוכר בגוף.

 • התאמת צמחי מרפא טבעיים לשיקום המערכות בגוף, בהתאם לצורך.

 • לאחר פגישת הייעוץ, המשך קשר טלפוני או בווצאפ בהתאם לצורך בחינם.

 • דף הוראות לשיקום ולמניעת פגיעה במערכת החיסון.

 • דף של כל המזונות החשודים כגורמי אלרגיות באופן ישיר ובאופן עקיף.

בעיות עיכול ומחלות המעיים, מהווים את הגורם הראשי למחלות כרוניות ומחלות אוטואימוניות כמו:

מחלת קרוהן – קוליטיס. מעי רגיז. ריח רע מהפה שעולה מהקיבה. הליקובקטר פילורי. חוסר בויטמין B12. עייפות כרונית. מתח. מחלות פרקים. פיסטולה. טחורים. גזים. כאבי בטן. צרבות. אולקוס. אלרגיות עור. אלרגיות בדרכי הנשימה. קדחת השחת. הזעת יתר. כבד שומני. עצירות כרונית או שלשולים כרוניים. מחלות פרקים כרוניות. סוכרת מבוגרים. כשל במערכת החיסון. גידולים ממאירים. דלקות כרוניות. דלקת בעמוד השדרה ופגיעה בכל המערכות בגוף וזאת בגלל שנוצרים חסרים באבות מזון חיוניים עקב העיכול הלקוי, הגורמים לחולשה במערכות הגוף ולפגיעה בשלמות המעיים ועקב כך לחדירה של  חומרים רעילים למחזור הדם, הגורמים לפגיעה בכל המערכות בגוף.

יחיאל תורג'מן. נטורופת מוסמך, בוגר המכללה לרפואה משלימה במסלול של ארבע שנים, הכוללים לימודי רפואה מערבית וסינית, צמחי מרפא מערביים וסיניים, מגוון שיטות תזונה, הומאופתיה, אבחון לפי הלשון, העיניים, הדופק ורפלקסולוגיה.

בעל ניסיון משנת 1996. חבר באגודת הנטורופתים בישראל, מספר 10089 R.Na


להזמנת טיפול ופגישת ייעוץ, מוזמנים להתקשר לנטורופת יחיאל תורג'מן בטלפון: 050-8331604.

כתובת אי-מייל: ty150@walla.com

כתובת המרפאה  – מושב יד רמב"ם, רחוב הרמב"ם 15, בין מודיעין לרחובות.

 

שעות פעילות המרפאה:

בימים ראשון עד חמישי - משעה 09:00 עד השעה 20:00.

בימי שישי וערבי חג - מהשעה 09:00 ועד השעה 15:00.

Recent Posts

See All

דלקת בדרכי השתן

טיפול טבעי יעיל למניעה ולהבראה מהדלקות בדרכי השתן הכרוניות מכל הגורמים וללא צורך באנטיביוטיקה.

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
heart.png

הקניית הרגלי חיים נכונים

experience.png

נטורופת מוסמך בעל נסיון רב

dish.png

התאמת תפריט ייחודי

call.png

ליווי ותמיכה ללא הגבלה

meeting.png

פגישת ייעוץ אישית

herbal.png

התאמת פורמולות צמחי מרפא

bottom of page