top of page

האטת הזדקנות הגוף והמוח | Anti Aging

איך למנוע מחלות זיקנה. התזונה ואורח החיים הלחוץ בעולם המודרני, לא מאפשרים לנו לשמור על אורח חיים נכון ותזונה בריאה ולכן עלינו לאמץ מספר כללים בסיסיים כדי לשמור על הבריאות.

 1. חשיבה חיובית והפעלת המוח על ידי האזנה למוזיקה נעימה.

 2. קריאה ולמידה של נושאים המעניינים אותנו.

 3. פתרונות משחקי חשיבה והתמקדות בזיכרונות הנעימים.

 4. הימנעות מצריכת מזונות מעובדים המכילים רמות גבוהות של מלח, חומרי טעם, צבעי מאכל וחומרי שימור, חומץ, סודה, נקניקים, פסטרמות, דגים מלוחים, כבד, מונסודיום גלוטמט ומאכלים חריפים, צריכה מועטת של אלכוהול, פחמימות ריקות, שומנים וחלבונים מהחי ומהצומח.

 5. המנעות מסיגריות.

 6. צריכה של מזונות ותבלינים השומרים על בריאות הגוף והמוח כמו: כורכום, אגוז מוסקט (מעט), פלפל לבן טחון (מעט), זנגביל, זעתר, אורגנו, ירקות עלים ירוקים אורגניים ודגנים מלאים.

 7. שיקום והמרצת מערכת החיסון למניעה ולטיפול לפי הצורך על ידי צמחי מרפא טבעיים לטיפול במחלות דלקתיות בכל הגוף שמקורם מחיידקים, מפטריות ומווירוסים, יחד עם תזונה נכונה המתעכלת בצורה מושלמת המונעת זיהומים בקיבה, הימנעות ממזונות בעייתיים הנרקבים בקיבה ואורח חיים בריא.

 8. שיקום מערכת העיכול - יושג על ידי התאמת תפריט תזונה אישי המכיל את כל אבות המזון בכמות הנכונה. צירופי מזון נכונים המסייעים לעיכול תקין, דבר המונע יצירת רעלים מסוכנים בקיבה העלולים לגרום למחלות קשות, כמו: כשל חיסוני. אלרגיות. מחלות אוטואימוניות וגידולים סרטניים.

 9. שיקום מערכת כלי הדם, העצמות והפרקים – על ידי תזונה נכונה וצמחי מרפא טבעיים לניקוי הסתיידויות בכל הגוף, המונעות טרשת עורקים. מחלות לב, לחץ דם גבוה, אבנים בכליות, שבץ מוחי, דלקות פרקים, פגיעה בסחוסים, דלקות בגידים וכל המחלות הנגרמות משקיעת ההסתיידויות בגוף.

 10. שיקום המערכת ההורמונאלית – על ידי צמחי מרפא טבעיים, המאפשרים חזרה לתפקוד מיני תקין, מניעת עייפות, הרגשת רעננות. מניעת פרוסטטה מוגדלת ושיקום הפרקים.

 11. שיקום תפקוד הכבד על ידי פורמולה מצמחי מרפא טבעיים לנשים ולגברים למניעת מתח, לטיפול ולמניעת תופעות גיל המעבר וכאבי מחזור, יחד עם הדרכה לאורח חיים בריא ותזונה נכונה למניעת אלרגיות, מחלות אוטואימוניות, גידולים סרטניים וזאת בגלל שהכבד מסוגל בין היתר לנטרל ולפרק במהירות את הורמוני המתח הגורמים לפגיעה במערכת העיכול וכן כדי לאגור ולפרק שומנים בהתאם לצורך בצורה יעילה.

 12. שמירה על מסת שרירים גבוהה ומסת שומנים נמוכה מושגת על ידי הרגלי חיים נכונים, ארוחות מסודרת המספקות את כל אבות המזון החיוניים לגוף, ללא נשנושים ופעילות גופנית מתונה.

 13. שיקום והמרצת מערכת החיסון – בתנאים אופטימליים הגוף מסוגל להתגבר על מחלות דלקתיות שמקורם מחיידקים, מפטריות ,מווירוסים  או מכשל חיסוני ומסוגל להשמיד גם תאים סרטניים ע"י פורמולות מצמחי מרפא טבעיים, תזונה נכונה ואורח חיים בריא.

 14. שיקום מערכת כלי הדם – על ידי צריכה יום יומית של מזונות העוזרים למניעת הסתיידויות ופורמולה מצמחי מרפא טבעיים לניקוי הסתיידויות בכל הגוף, המונעת טרשת עורקים. מחלות לב. לחץ דם גבוה. אבנים בכליות. שבץ מוחי. דלקות פרקים. פגיעה בסחוסים. דלקות בגידים וכל המחלות הנגרמות משקיעת ההסתיידויות בגוף.

שיטת הטיפול במרפאה:

פגישת ייעוץ אחת של כארבע שעות, שבה מקבלים את כל המידע כולל דפי הוראות ותפריטים, איך לטפל במחלה האוטואימונית האחראית לפגיעה בכבד ואיך לתחזק את הגוף בצורה בריאה לאורך שנים ולאחר מכן המשך יעוץ טלפוני או בווטסאפ בהתאם לצורך וללא עלות נוספת.


הפגישה כוללת אבחון על ידי תשאול על כל תלונות המטופל, מחלות בעבר, סוגי התרופות שבהם משתמש, בדיקות דם, הרגלי תזונה, היסטורית מחלות משפחתית, מצב משפחתי ועיסוק מקצועי.

לאחר האבחון המטופל מקבל ייעוץ מקיף שבו מוסבר לו מהם הגורמים למחלה ולבעיות שלו ואיך יוכל להתגבר עליהם באופן טבעי וליווי צמוד עד להבראה המלאה, הכולל הסבר מלא על:

 • מהם הגורמים למחלות, למה דווקא אנחנו חלינו במחלה והרבה אנשים שאוכלים אותם מזונות והרגלי החיים שלהם דומים לנו לא חולים  ואיך ניתן להתגבר על המחלה באופן טבעי.

 • דף תפריטים יומי לבחירה ממזונות מגוונים, שניתן להכין מהם מגוון תבשילים טעימים הכוללים מוצרים מהחי במידה הנכונה. כמו ביצים, דגים ובשרים שניתן לאכול אותם באותה ארוחה יחד עם סוגי ירקות ופחמימות מומלצים.

 • הסבר על פעולת המערכות בגוף ואיך ניתן לשקם את בריאות הגוף יום יום, במקום לגרום להרס המערכות וזאת על ידי שינויים קלים שאינם פוגעים בהנאות ממגוון המזונות המומלצים.

 • באיזה תנאים הגוף מסוגל לשרוף את הסוכרים בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בשלב השני.

 • מהם התנאים המאפשרים לגוף לרפא ולשקם את המערכות בגוף במשך הלילה, במקום לגרום להרס כל המערכות בגוף, ביניהם הכליות, הכבד, מערכת העיכול. העצמות והלב.

 • מהם צירופי המזון והשתייה הנכונים המאפשרים עיכול מושלם של המזונות, למניעת יצירת רעלים במערכת העיכול, העלולים לגרום לצרבות, לריח רע מהפה ולפגיעה במערכת החיסון , דבר העלול לגרום בהמשך למחלות אוטואימוניות.

 • הסבר מפורט על כל סוגי המזונות, עם היתרונות והחסרונות של כל המזונות מהחי ומהצומח.

 • דף תפריטים יומי לבחירה.

 • תפריט לניקוי רעלים ומתכות מהגוף.

 • התאמת תפריט תזונה אישי, המותאם ספציפית לבעיה הייחודית של המטופלים.

 • הסבר מפורט על מה מונע מהגוף לשרוף בצורה יעילה את המאגרים של הסוכרים בגוף בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בגוף בהמשך.

 • מה גורם להשמנת יתר ומאיזה מזונות להיזהר במיוחד.

 • איזה מזונות גורמים להרגשת שובע במשך שעות, ללא ירידות ועליות חדות ברמות הסוכר בגוף.

 • התאמת צמחי מרפא טבעיים לשיקום המערכות בגוף, בהתאם לצורך.

 • לאחר פגישת הייעוץ, המשך קשר טלפוני או בווצאפ בהתאם לצורך בחינם.

 • דף הוראות לשיקום ולמניעת פגיעה במערכת החיסון.

 • דף של כל המזונות החשודים כגורמי אלרגיות באופן ישיר ובאופן עקיף.

בעיות עיכול ומחלות המעיים, מהווים את הגורם הראשי למחלות כרוניות ומחלות אוטואימוניות כמו:

מחלת קרוהן – קוליטיס. מעי רגיז. ריח רע מהפה שעולה מהקיבה. הליקובקטר פילורי. חוסר בויטמין B12. עייפות כרונית. מתח. מחלות פרקים. פיסטולה. טחורים. גזים. כאבי בטן. צרבות. אולקוס. אלרגיות עור. אלרגיות בדרכי הנשימה. קדחת השחת. הזעת יתר. כבד שומני. עצירות כרונית או שלשולים כרוניים. מחלות פרקים כרוניות. סוכרת מבוגרים. כשל במערכת החיסון. גידולים ממאירים. דלקות כרוניות. דלקת בעמוד השדרה ופגיעה בכל המערכות בגוף וזאת בגלל שנוצרים חסרים באבות מזון חיוניים עקב העיכול הלקוי, הגורמים לחולשה במערכות הגוף ולפגיעה בשלמות המעיים ועקב כך לחדירה של  חומרים רעילים למחזור הדם, הגורמים לפגיעה בכל המערכות בגוף.

יחיאל תורג'מן. נטורופת מוסמך, בוגר המכללה לרפואה משלימה במסלול של ארבע שנים, הכוללים לימודי רפואה מערבית וסינית, צמחי מרפא מערביים וסיניים, מגוון שיטות תזונה, הומאופתיה, אבחון לפי הלשון, העיניים, הדופק ורפלקסולוגיה.

בעל ניסיון משנת 1996. חבר באגודת הנטורופתים בישראל, מספר 10089 R.Na


להזמנת טיפול ופגישת ייעוץ, מוזמנים להתקשר לנטורופת יחיאל תורג'מן בטלפון: 050-8331604.

כתובת אי-מייל: ty150@walla.com

כתובת המרפאה  – מושב יד רמב"ם, רחוב הרמב"ם 15 בין מודיעין לרחובות.

 

שעות פעילות המרפאה:

בימים ראשון עד חמישי - משעה 09:00 עד השעה 20:00.

בימי שישי וערבי חג - מהשעה 09:00 ועד השעה 15:00.

Recent Posts

See All

דלקת בדרכי השתן

טיפול טבעי יעיל למניעה ולהבראה מהדלקות בדרכי השתן הכרוניות מכל הגורמים וללא צורך באנטיביוטיקה.

Comments


Commenting has been turned off.
heart.png

הקניית הרגלי חיים נכונים

experience.png

נטורופת מוסמך בעל נסיון רב

dish.png

התאמת תפריט ייחודי

call.png

ליווי ותמיכה ללא הגבלה

meeting.png

פגישת ייעוץ אישית

herbal.png

התאמת פורמולות צמחי מרפא

bottom of page